Popis produktu
Tvrzené sklo Nillkin 2.5D CP+ PRO s aplikátorem poskytuje ochranu pro mobilní telefon Apple iPhone 17 Pro. Udržuje v bezpečí nejen displej před poškrábáním a nárazy, ale přesně zachovává barevnost displeje s propustností světla 99,9%. Sklo má 2,5D zaoblené hrany, které jsou hladké na dotek a zajišťují pohodlné používání. Lepení je po celé ploše skla. S Nillkin tvrzeným sklem je váš displej v bezpečí a zůstává čistý a jasný.
Speciální tvrzené sklo s tvrdostí do 9H velmi odolné proti poškrábání, rozbití a nárazům. Ochrání telefon také před otisky prstů, nečistotami a prachem. Přesná technologie řezání CNC zajišťuje přesný a precizní tvar skla. Nillkin tvrzené sklo 2.5D CP + PRO je vyrobené z vybraného japonského skleněného materiálu AGC a nanotechnologie HARVES.
V balení najdete aplikátor, který výrazně usnadňuje a zrychluje proces instalace. Je navržen tak, aby zajistil naprosto přesné zarovnání skla s displejem telefonu. Díky aplikátoru jej přesně umístíte a to i bez vzduchových bublin.
Dokonalou ochranu telefonu zajistíte u nás zakoupeným flipovým pouzdrem, nebo zadním krytem.
Vlastnosti:
- křivky dokonale kopírují obrazovku s přesností 0,1mm
- propustnost světa 99,9% umožňuje HD zobrazení
- vytvořeno z japonského AGC skla, pomocí technologie CNC
- tloušťka 0,33 mm
- sklo lepí po celé ploše
- zaoblené hrany: 2.5D
- tvrdost 9H
- aplikátor
Kompatibilní: Apple iPhone 17 Pro
Produkt je zařazen v těchto kategoriích