nahoru

Magazín

Jak vybrat iPhone z druhé ruky?

01. 10. 2022 Mobilní telefony

Zarytí vyznavači Androidových technologií a skalní fanoušci produktů Apple si na svých oblíbencích najdou to své, na Androidu nejčastěji jeho rozumnou cenu a na Applu uživatelskou přívětivost. Pokud uvažujete o koupi iPhonu od Applu, F-mobil Vám pomůže skloubit cenovou dostupnost s Apple kvalitou – iPhone z druhé ruky! V tomto článku Vám prozradíme, jak s našimi fajnšmekry najít iPhone jako nový.

Zobrazit celý text

Jak nalepit tvrzené sklo?

22. 09. 2022 Recenze

Tvrzené sklo na mobil je jednou z nejběžnějších a nejúčinnějších forem ochrany vašeho telefonu. F jako Funkční ochrana – s F-mobilem Vám telefon vydrží déle, než byste čekali. V tomto návodu vás provedeme několika snadnými kroky, jak tvrzené ochranné sklo dokonale umístit a nalepit.

Zobrazit celý text

Jak bezpečně a rychle provést vymazání iPhone?

26. 07. 2022 Mobilní telefony

Chystáte se prodat váš iPhone? Nezapomeňte jej první celý vymazat!

IPhony mají funkci ukládání do telefonu a na základě cloudové platformy iCloud. Jakákoliv data tak smažete, zmizí sice z uživatelského rozhraní iPhonu, ale stále zůstanou uložená v jeho paměti.

Pokud se tak chystáte svůj iPhone prodat či darovat, je vhodné vymazání celého iPhonu, odstranění veškerého úložiště a nastavení. Jak vymazat iPhone bezpečně, abyste nepřišli o víc, než chcete a kde tuto akci provést?

Zobrazit celý text

Aktualizujte svůj Android na nejnovější verzi 10

26. 07. 2022 Magazin

Děláte pravidelně aktualizaci Android na svém telefonu? Aktualizace operačního systému Android nejen zrychlí chod mobilního zařízení, ale také vám dovolí užít si nových funkcí.

Díky nejnovější aktualizaci na Android 10 si svůj telefon můžete přepnout do tmavého režimu, ovládat všechny aplikace jedním kliknutím a užít si poslechu hudby v té nejvyšší kvalitě díky zesilovači zvuku přímo v mobilním zařízení. Jak aktualizovat Android a co je k tomu potřeba?

Zobrazit celý text

Jak nahrávat obrazovku na mobilu?

22. 06. 2022 Mobilní telefony

Potřebujete někomu něco vysvětlit a ukázat, jak se dělá? Nebo se chcete jen o něco zajímavého podělit? Nejlepším způsobem je video. Jenže jak to udělat, pokud se jedná o mobilní telefon? Podívejte se, jaké se vám nabízejí možnosti nahrávání obrazovky.

Zobrazit celý text

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

14

Zkušení specialisté
máme více než 14 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

9

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil