nahoru

Magazín

Huawei P30 Lite

22. 05. 2019 Recenze

Jako poslední ze série vlajkových lodí letošního roku vyšel model P30 Lite. Dostal se nám do rukou v modré barvě a musím uznat, že tolik oblíbený přechod barev a jejich odlesk má opravdu co do sebe. 

Zobrazit celý text

Samsung aktualizoval softwar pro Galaxy Watch, Gear Sport a Gear S3

21. 05. 2019 Chytré hodinky a náramky

Aktualizace zahrnuje odvážné, jednoduché a barevné uživatelské rozhraní One UI od společnosti Samsung, které je navrženo tak, aby bylo přehledné a intuitivní, umožňovalo přirozenou a pohodlnou navigaci a obsahovalo méně vizuálně rušivých prvků. Nejnovější aktualizace, která je již k dispozici, nabízí také nové motivy ciferníku, lepší optimalizaci využití baterie a vylepšené funkce pro sledování zdravotního stavu a udržování kondice pomocí aplikace Samsung Health.

Zobrazit celý text

Jak postavit chytrou domácnost

28. 03. 2019 SmartHome

Před pár lety se s vtipem říkalo, že za chvíli bude i trouba chytřejší než my. Uplynulo několik let a dnes si můžeme zařídit celou chytrou domácnost, kterou můžeme v podstatě ovládat na dálku. Případně může fungovat sama s notnou dávkou umělé inteligence. Pojďme se podívat, jak na to.

Zobrazit celý text

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

12

Zkušení specialisté
máme více než 12 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

9

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil

Famózní a fascinující novinky od F-mobil.

Přihlaste se k odběru a jednou za čas vám pošleme fantastické akce, novinky a mnoho dalšího