nahoru

Magazín

Férový Black Friday!

06. 11. 2020 Akce

U nás na Black Friday nenarazíte na fiktivní slevy, tak jak je to v Čechách zvykem. Akční nabídku na černý pátek nastavujeme férově, bez uměle navyšovaných cen! Na tento fenomenální den si pro Vás připravujeme každým rokem stovky zlevněných položek od mobilních telefonů, chytrých hodinek, gamepadů, ale i pouzder a krytů na mobil o které můžete zpestřit svoji módní kolekci, nebo tvrzená skla, nabíječky na mobil, držáky do auta a mnoho dalšího…
Ale vrátíme se zpět na začátek jak vlastně Black Friday vznikl dne 27.listopadu? Tento den se zrodil s největší pravděpodobností z nepříznivých událostí v automobilové dopravě. V USA v letech 1961 ve Filadelfii praskali silnice ve švech a to konkrétně den po té, co se slavil tradiční svátek Díkůvzdání.

Zobrazit celý text

Získej jednu bezplatnou výměnu displeje zdarma k novému telefonu Xiaomi Mi 10T a Xiaomi Mi 10T Pro

19. 10. 2020 Akce

Nad rámec spotřebitelských práv garantovaných zákonnou zárukou a v souladu s podmínkami uvedenými na webových stránkách https://www.mi.com/global/service/warranty je všem spotřebitelům na území Česká republika („spotřebitel“) poskytována následující dobrovolná, doplňková a bezplatná komerční záruka. Komerční záruku nabízí společnost Xiaomi Technology Netherlands B.V. se sídlem na adrese Prinses Beatrixlaan 582, The Hague 2595BM, Nizozemsko.

Zobrazit celý text

Kdy se slaví Světový den her?

28. 05. 2020 Akce

Kdo si hraje – však už to přísloví znáte... A o méně zlobení se rozhodla zasadit organizace International Toy Library Association. Ta na 28. 5. vyhlásila Světový den her. Poprvé se konal už před 21 lety, tedy v roce 1999.

Zobrazit celý text

K mobilu nad 2 500 Kč dárek - Powerbanka v hodnotě 499 Kč zdarma

01. 11. 2019 Akce

Na měsíc listopad si pro vás, my fajnšmekři z F-mobil, připravili skvělou předvánoční akci. KUP mobil v hodnotě od 2500 Kč a získej DÁREK za 499 Kč!!! To si nesmíte nechat ujít. Přijďte včas, akce trvá jen do vyprodání zásob..

Pro získání dárku použijte kod DAREK499 - ten vložte do poznámky k objednávce.

Akce platí na vybraných prodejnách (Praha Europark, Praha Plaza, Plzeň Galerie Dvořák, Kladno Central, Olomouc Galerie Šantovka) a na eshopu.

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

13

Zkušení specialisté
máme více než 13 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

10

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil

Famózní a fascinující novinky od F-mobil.

Přihlaste se k odběru a jednou za čas vám pošleme fantastické akce, novinky a mnoho dalšího