nahoru

Magazín

Jak nalepit tvrzené sklo?

22. 09. 2022 Recenze

Tvrzené sklo na mobil je jednou z nejběžnějších a nejúčinnějších forem ochrany vašeho telefonu. F jako Funkční ochrana – s F-mobilem Vám telefon vydrží déle, než byste čekali. V tomto návodu vás provedeme několika snadnými kroky, jak tvrzené ochranné sklo dokonale umístit a nalepit.

Zobrazit celý text

Huawei P30 Lite

22. 05. 2019 Recenze

Jako poslední ze série vlajkových lodí letošního roku vyšel model P30 Lite. Dostal se nám do rukou v modré barvě a musím uznat, že tolik oblíbený přechod barev a jejich odlesk má opravdu co do sebe. 

Zobrazit celý text

Asus ROG Phone

25. 02. 2019 Recenze

Jedinečné stereo, perfektní senzory, neskutečný hardware a dokonale odladěný launcher vyvinutý speciálně pro tohle žihadlo, hráčské periferie a spousty dalších vychytávek dělají z Asus ROG Phone jedinečný herní stroj. Připravili jsme pro Vás fajnovou recenzi, která Vám přiblíží tento telefon, upřesní informace a třeba Vám také pomůže při rozhodování jaký smartphone si pořídit.

Zobrazit celý text

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

14

Zkušení specialisté
máme více než 14 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

9

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil