nahoru

Wearables

Wearables je souhrnné označení pro elektroniku, která je určena k nošení přímo na lidském těle nebo oblečení. Do wearables patří chytré hodinky, fitness náramky nebo chytré brýle, Bluetooth, GPS lokátory a SOS tlačítka. Někdy se pojem používá i pro další elektronické fitness doplňky jako sporttestery nebo inteligentní váhy. Wearables doplňky mají za úkol vám usnadnit a zlepšit péči o životní styl. Co všechno se pod pojmem wearables skrývá a jak vybrat ten správný produkt?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Chytré hodinky
Chytré hodinky umí mnohem víc než jen ukazovat čas. Po propojení s vaším smartphonem můžete všechny hovory a další věci vyřizovat přímo na chytrých hodinkách.

  • Chytré hodinky umí obstarávat hovory, zprávy, notifikace z aplikací, na některých lze i vyhledávat na internetu.
  • Navíc se starají i o vaši životosprávu, měří vám počet kroků, spálené kalorie nebo kvalitu spánku.
  • Chytré hodinky mohou sloužit jako módní doplněk i jako partner při sportu. Na sportovní hodinky s přilnavým řemínkem či zabudovanou GPS se specializuje například Garmin nebo Suunto.
Fitness náramky
Pokud chcete wearables především na sport, vyplatí se vám pořídit chytrý náramek. Oproti hodinám je levnější a nabízí celou řadu skvělých funkcí, díky kterým budete sportovat efektivněji. Veškerá data shromážděná o kaloriích, tepu, krocích nebo spánku posílají do vašeho smartphonu, kde se na ně můžete podívat v přehledných grafech. Chytré náramky bývají vyrobeny z lehkého materiálu, aby vás při sportu nezatěžovaly. Mezi známé výrobce patří třeba Fitbit či MyKronoz.
Chytré brýle
Chytré brýle slouží především k využití stále populárnější virtuální reality. Levnější varianty fungují jako držáky na dotykový telefon, na kterém VR zapnete. S lepšími modely chytrých brýlí je možné se do virtuální reality dostat přes počítač či herní konzoli. K takovým si pořiďte i ovladač na VR, abyste si mohli hru nebo video užít naplno.
SmartHealth
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil