nahoru

Chytré brýle

Připadá vám virtuální realita stále jako hudba budoucnosti? Chytré brýle vás rychle přesvědčí o opaku. Pomocí vašeho chytrého telefonu, počítače nebo herní konzole se snadno přenesete do úplně jiných světů. Chytré brýle pro virtuální realitu dají hraní her nebo procházení map úplně nový rozměr. Některé smart glasses mají i pásek přes hlavu, aby vám při hře nespadly. Hru si také více užijete, když si pořídíte sluchátka, důležité jsou i ovladače VR. Jak chytré brýle fungují?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Chytré brýle k telefonu
Pokud ze začátku nechcete do této zábavy investovat moc peněz, pořiďte si chytré brýle k mobilu. Do nic stačí vložit vhodný mobilní telefon (nové typy od Samsung, Huawei nebo Nokia) a užít si nevšední zážitek. Brýle s virtuální realitou vám umožní třeba jízdu na horské dráze nebo procházku po zoologické zahradě.
Chytré brýle s virtuální realitou
Dražší modely chytrých brýlí mají už vlastní displej. Je nutné je propojit s herní konzolí nebo počítačem, na nichž nastavíte vše potřebné. Následně zařízení ovládáte pomocí ovladače pro VR. Ten funguje jako myš nebo gamepad, navíc však snímá i prostorový pohyb. Nyní se nacházíte v kompletním 3D světě, kde se můžete pohybovat třeba v Google mapách, sledovat filmy nebo si zahrát nějakou hru. Ovladač navíc umí i detekovat překážku, abyste v zápalu hry nenarazili do stěny.
Další důležité parametry a příslušenství

  • Pásky přes hlavu – abyste se ve virtuální realitě nemuseli bát, že vám chytré brýle spadnou, pořiďte si model s páskem kolem hlavy a dalším páskem vedoucím přes temeno.
  • Kompatabilní hardware – v případě telefonů je nutné mít smartphone s pohybovými senzory a vysokým rozlišením.
  • Sluchátka – pokud si chcete výlet do VR s chytrými brýlemi opravdu užít, sežeňte si i kvalitní sluchátka pro autentické ozvučení. Nejlepší jsou bezdrátová, aby vás neomezovala v pohybu.
  • Dálkový ovladač – pro hraní her je to nutnost. Můžete mít i v každé ruce jeden, aby bylo ovládání snazší. Nejjednodušší je propojit ovladač s virtuální realitou pomocí Bluetooth.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil