nahoru

O nás

F-mobil - Férový fajnšmekr

V oboru telekomunikací působíme již od roku 2007. Do roku 2013 jsme spolupracovali se společností T-Mobile, pak jsme se ale rozhodli jít vlastní cestou, pole působnosti rozšiřovat a aktivněji reagovat na poptávky stále náročnějších zákazníků.

Nakupovat u nás můžete na e-shopu, nebo na jakékoliv z našich poboček, které máme po celé České republice, a kterých neustále přibývá. Najdete nás například v Horažďovicích, Plzni, Teplicích, Olomouci a Praze.

Ti, kteří pro nás pracují, jsou mladí, energičtí a školení tak, aby vám za všech okolností dokázali poradit – ať už hledáte nový mobilní telefon, tablet, nebo cokoliv z příslušenství. Pomohou vám nejen na prodejnách, ale také na infolince, která je pro Vás v provozu každý všední den.

Důležité také je, že stejně jako u nás narazíte na kvalitní personál, koupíte u nás jen kvalitní produkty. Veškeré nabízené mobilní telefony, tablety i ostatní zboží prodáváme totiž pouze s originálním softwarem určeným pro český a slovenský trh. Takže si ušetříte řadu problémů při užívání i případných reklamacích našeho zboží.

Naše poslání:

Jsme Féroví fajnšmekři, specialisté na mobilní zařízení a příslušenství. Každý den jsme tu pro své zákazníky, kterým pomáháme se správným výběrem v E-Shopu i osobně na prodejnách. Snažíme se porozumět tomu, co potřebují, hledáme pro ně optimální řešení a neustále rozšiřujeme možnosti, jak jim vyjít vstříc. Důležitá je pro nás obsáhlá nabídka produktů v té nejlepší kvalitě a férové jednání. Stavíme na komunikaci, víme, že každý problém má své řešení. Vyhovíme nejmenším požadavkům i těm nejnáročnějším fajnšmekrům.
Spokojený zákazník pro nás není klišé, je to naše poslání.

Naše vize:

Chceme patřit mezi největší specialisty na mobilní zařízení a příslušenství.
Chceme zákazníkům nabízet napříč republikou místa, kde si nejlépe vyberou svá mobilní zařízení či příslušenství, a kde jim také pomůžeme s nastavením a zajištěním servisu jejich mobilních zařízení.
Do roku 2024 plánujeme provozovat celkem 20 kamenných prodejen v největších místech ČR. Tým zaměstnanců se bude rozrůstat každým rokem, stejně jako bude stoupat jejich profesionalita. Naši profesionálně školení zaměstnanci pak budou vždy komunikující, vstřícní, féroví. A především schopní pomoct s výběrem, ochranou i servisem mobilních zařízení našich zákazníků.
Zákazníci od našich zaměstnanců dostanou vždy všechny potřebné informace a přehledné informace jim nabídne také náš E-Shop. On-line zákazníkům chceme nabídnout ten vůbec nejpřehlednější E-Shop na českém trhu a zároveň E-Shop s největší a nejkomplexnější nabídkou mobilních zařízení i příslušenství.

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil