nahoru

Smart

Chytré už dávno nejsou jen telefony a televize. Dnes existuje řada vybavení pro SmartHome nebo SmartCar. Chytré žárovky, robotické vysavače, chytré zásuvky nebo termostaty zařídí, že váš domov bude opravdu komfortní. Do auta se zas bude hodit GPS navigace nebo dash cam. Pokud pořizujete více zařízení, vyplatí se mít i multimediální centra, pomocí nichž můžete všechno snadno řídit. Investovat do Smart se zkrátka vyplatí. Co všechno si můžete pořídit do SmartHome nebo SmartCar?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

SmartHome

  • Chytré žárovky je možné ovládat na dálku přes telefon nebo dokonce pouhým zvukem. Také nabízí celou paletu barev pro dokreslení atmosféry.
  • Chytré termostaty se dají zapnout na dálku už po cestě domů. V zimě tak budete mít při příjezdu už krásně vytopeno. V noci zas reguluje teplotu tak, aby byl váš spánek co nejkvalitnější.
  • Chytré zásuvky šetří vaši energii a peníze. Je možné je nastavit tak, aby se sepnuly ve vámi určený čas. Většina z nich navíc funguje i jako Wi-Fi adaptér.
  • Robotické vysavače uklízejí za vás. Vysávat vyrazí ve vámi určený čas a poctivě vás zbaví všech nečistot. Díky vysávání na denní bázi budete mít doma lepší vzduch a jen minimum prachu.
  • Mezi další přístroje SmartHome patří třeba řídící jednotky, kamery, bezdotykové koše, hledače klíčů nebo chytré spotřebiče (vařiče, lednice atd.).

SmartCar
  • Nadšení motoristé si dnes hojně pořizují kameru do auta. Díky ní budete mít přehled o vaší jízdě, slouží jako důkaz při dopravních nehodách a monitoruje ujeté kilometry. V některých zemích je však třeba na kameru do auta dávat pozor, abyste se nedostali do rozporu se zákonem. Více se o této problematice dozvíte v našem článku.
  • GPS navigace je pro některé řidiče nutností, pro jiné zahanbením jejich orientačního smyslu. Občas ji však potřebujeme všichni. Navigace se prodávají pro auta i speciální pro motocykly.

Multimediální centra
Ovládat na dálku už lze dnes prakticky cokoliv. Ovládejte z pohodlí gauče či postele televizi, topení a všechny další komponenty SmartHome. Do této kategorie spadají také set-top boxy, s nimiž dokážete naladit všechny myslitelné televizní programy. Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil