nahoru

Řídící jednotky

Řídící jednotky slouží k ovládání inteligentních systémů. Díky tomu budete mít veškeré ovládací prvky přehledně a na jednom místě. Řídící jednotka vám umožňuje mít pod kontrolou všechno možné od zavlažovacích systémů po chytrou domácnost. Existuje řídící jednotka pro stmívač, spínač nebo Wi-Fi. Oblíbená je i řídící jednotka pro zóny, jež pomáhají ovládat komponenty SmartHome jako chytré žárovky nebo zavlažování. Jaké všechny řídící jednotky existují a jak vybrat tu správnou?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Jaké existují řídící jednotky?
Pomocí řídících jednotek můžete ovládat celou řadu zařízení. Odlišují se především účelem, počtem funkcí a od toho se odvíjející ceny. Jaké tedy existují řídící jednotky?

  • Řídící jednotka pro stmívač – slouží ke stmívání svítidel i minimálním odběrem energie. Díky malému rozměru je možné je přibalit přímo ke světlům. Užitečnou funkcí je také ochrana proti přehřátí, která prodlužuje životnost světla.
  • Řídící jednotka pro Wi-Fi – tento typ je poměrně častý a používá se jako Wi-Fi adaptér. Kromě toho je možné do něj zapojit i kabely pro pevný internet. Takovéto jednotky dost často mají i napájecí adaptér pro dobíjení ze sítě. Prodávají se v provedení k postavení na stůl nebo s montáží na zeď.
  • Řídící jednotka pro spínač – dokáže bezdrátově ovládat lokální spínače a informovat o jejich současném stavu. Většinou zvládne ovládat několik na sobě nezávislých okruhů najednou. Jedním tlačítkem tak můžete zapínat a vypínat několik zařízení, řídící jednotka kontroluje i jejich elektrickou spotřebu.
  • Řídící jednotka pro zóny – slouží k ovládání obrovského množství jednotlivých zón. Může jít o všechno možné od SmartHome přes zavlažování po vrata od garáže. Pomocí adaptivní regulace třeba umí řídit vytápění prostor podle venkovního počasí. Zároveň se k nim dá připojit přes smartphone a ovládat je na dálku.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil