nahoru

SmartHome

Zařídit si SmartHome je možné díky celé řadě zařízení, jako jsou chytré žárovky, termostaty, bezpečnostní kamery nebo chytré zásuvky a spínače. Se SmartHome budete moci ovládat svůj dům v podstatě na dálku, většina zařízení už dnes umožňuje vše řešit přes aplikaci v mobilu nebo multimediální centra. Na dálku tak můžete zatopit než přijedete domů, zhasnout zapomenuté rozsvícené světlo nebo odhánět zloděje pomocí nepravidelného rozsvěcování. Podle čeho vybrat vhodné doplňky do vašeho SmartHome?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Co všechno je součástí SmartHome?

  • Robotické vysavače – automaticky vysávají v čas, kdy je nastavíte. Při jejich výběru je důležité se zaměřit na kvalitu kartáčů, navigaci, sací výkon, filtry, velikost zásobníku a výdrž baterie. Důležité jsou také funkce jako senzor proti pádu ze schodů nebo vymotání čisticích kartáčů z kabelů.
  • Řídící jednotky – pomáhají ovládat celý SmartHome. Díky nim budete moci zapínat a nastavovat několik na sobě nezávislých okruhů.
  • Sady – nabízejí několik produktů jako řídící jednotka nebo termostat dohromady. Výhodou je nižší pořizovací cena než když kupujete produkty jednotlivě.
  • Zabezpečení – zahrnuje třeba kameru s rozpoznáváním lidí nebo detektor kouře. Chytré zabezpečení vás zkrátka ochrání před vyloupením nebo požárem.
  • Chytré zásuvky – je možné ovládat, kdy se sepnou a ušetřit tím energii. Chytré zásuvky je možné ovládat i na dálku přes telefon.
  • Chytré osvětlení – se ovládá na dálku, je u něj možné přes mobil měnit intenzitu a barvu. Také je možné nastavit rozsvěcení v určený čas, aby váš byt či dům nikdy nevypadal prázdný a nelákal zloděje.
  • Termostaty – umožňují vytopit místnosti už před vaším příjezdem na optimální teplotu. Také pomáhají šetřit energii, termostaty se samy regulují, aby optimalizovaly spotřebu energie.
  • Meteostanice – ukazují předpověď počasí na několik dní dopředu. Kromě teploty umí měřit třeba i znečištění vzduchu nebo venkovní hluk.
  • Kamery – slouží jako ochrana proti zlodějům. Umí rozpoznávat pohyb, lidi i zvířata, některé mají i noční vidění.
  • Hledače klíčů – každý občas ztratí klíče. S hledačem klíčů je díky určení lokace a vydávanému zvuku snadno najdete.
Do SmartHome patří samozřejmě celá řada dalších věcí. Řadí se mezi ně například bezdotykové odpadkové koše, elektrické zubní kartáčky nebo chytré spotřebiče. Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil