nahoru

Chytré zásuvky

Chytré zásuvky Vám pomáhají k dokonalejší a poslušnější domácnosti, díky které se budete cítit opravdu skvěle. Chytré zásuvky, jak už název napovídá, jsou zásuvky které lze ovládat a programovat tak aby se v určitou dobu (kterou si nastavíte) zásuvku sepnuli a tím máte větší kontrolu nad zařízením které do zásuvky připojíte. Existuje několik typů chytrých zásuvek a rozlišují se podle toho jakým způsobem je může uživatel ovládat. Některé chytré zásuvky fungují přes připojení bluetooth, to ovšem znamená že musíte být v místnosti nebo na dosah (max. 15m), jiné zásuvky fungují přes internet a stačí aby Vaše zásuvka byla v dosahu Wi-Fi s přístupem k internetu.
Zásuvky přes Wifi můžete kontrolovat kdekoli na světě, kde budete mít přístup k internetu.
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Příklad použití chytré zásuvky:
Vzpomenete si že potřebujete vzdálený přístup k Vašemu počítači přes teamviewer ale počítač máte vypnutý > použijete chytrou zásuvku.
Připravíte si prádlo, budete ho chtít vyprat až později, ale máte starší pračku bez funkce ODLOŽENÝ START  > použijete chytrou zásuvku.
Potřebujete vzdáleně ovládat přímotop nebo třeba osvětlení rybiček ve Vašem bytě či domě > k tomu všemu se Vám hodí chytrá zásuvka.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

12

Zkušení specialisté
máme více než 12 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

10

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil

Famózní a fascinující novinky od F-mobil.

Přihlaste se k odběru a jednou za čas vám pošleme fantastické akce, novinky a mnoho dalšího