nahoru

Chytré zásuvky

Chytré zásuvky můžete spínat na dálku kdykoliv potřebujete. Díky tomu chytré zásuvky šetří váš čas a především spotřebovanou energii. Navíc se nemusíte stresovat, pokud jste doma nechali nějaký spotřebič zapnutý. Je-li zapojený do chytré spínače, stačí ji na dálku přes telefon vypnout. Se smartphonem se propojují přes Bluetooth, Wi-Fi nebo GSM, která ovládá zásuvky přes mobilní signál. Chytrá zásuvka se dá ovládat i hlasem. Podle čeho se tedy vybírá ta nejlepší chytrá zásuvka?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Způsob připojení chytré zásuvky
Chytrou zásuvku můžete ovládat přes váš telefon, tablet i počítač. S těmi je možné zásuvku propojit několika možnými způsoby.

  • Bluethooth – přes Bluethooth propojíte zařízení se zásuvkou snadno a rychle, tato síť funguje v podstatě bez výpadků. Nevýhodou je, že má malý dosah a chytré zásuvky je tak možné ovládat jen ze vzdálenosti několika metrů. Bude však stačit, pokud funkci používáte když jen když jste doma.
  • Wi-Fi – ovládání přes internet má velkou výhodu v tom, že je možné zásuvky ovládat prakticky odkudkoliv, kde najdete připojení k internetu. Zařízení je tak možné vypínat a zapínat klidně i z druhého konce světa.
  • Další připojení – kromě těchto dvou tradičních způsobů bychom našli i další. ZigBee a Z-Wave fungují na o něco kratší vzdálenost, s GSM je možné ovládat zásuvky přes mobilní signál.

Chytrá zásuvka s více funkcemi
Některé chytré zásuvky v sobě mají zabudováno hned několik funkcí. Nejčastější je ukazatel spotřeby energie dané zásuvky. Díky tomu můžete optimalizovat své výdaje na elektřinu. Možné je i mít v zařízení zabudovaný termostat pro ovládání teploty v místnostech. Další populární možností je chytrá zásuvka s USB portem, díky němuž máte další možnost dobíjení telefonu či tabletu.
Jak využít chytrou zásuvku co nejlépe?
  • Už z práce si doma můžete dát předehřát troubu na pečení nebo uvařit vodu.
  • Díky pravidelnému vypínání ušetříte opravdu hodně energie.
Chytrá zásuvka se dá ovládat i hlasem, pokud ji propojíte s virtuálními asistentkami od Apple, Amazon nebo Google. Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil