nahoru

Použité a zánovní mobilní telefony

Na F-mobil vám nabízíme to nejlepší ze světa mobilních telefonů a příslušenství. V našem sortimentu naleznete i F-mobil Bazar. Ty nejlepší zánovní i použité mobilní telefony od značek jako Apple, Samsung nebo Xiaomi z druhé ruky za nejlepší cenu.
U použitých mobilních telefonů vždy uvádíme kondici a jakost, nemusíte se tedy bát, že byste kupovali zajíce v pytli. Na kvalitě našeho zboží si naši fajnšmekři dávají dobře záležet. Všechny použité mobilní telefony jsou před prodejem kontrolovány a diagnostikovány. Všechny jsou funkčně ve skvělé kondici a problémy jako například poškozená baterie, poškozená MT deska, vlhkost apod. jsou vyloučeny.
Na naše bazarové zboží se vztahuje záruka 6 měsíců (včetně baterie). Mobilní telefony z druhé ruky jsou dostupné v několika jakostech. Pokud jsou na telefonu viditelné známky používání, neváhejte a kupte si ochranné sklo či kryty, pod kterými nedokonalosti nejsou vidět.

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil