nahoru

Horažďovice

Husovo náměstí 147
341 01 Horažďovice
V době státních svátků je pobočka uzavřena.
Zobrazit na Google Mapách

Otevírací doba

Po-Pá: 7:30 - 17:00
So-Ne: ZAVŘENO

Ve státní svátek 1.5. a 8.5. bude prodejna uzavřena.

Kontakty

376 382 008 (Po - Pá 7:30 - 17:00) horazdovice@f-mobil.cz

Výdejní místo pro e-shop Ano

Možnosti parkování Ano

Bezbariérový přístup Ne

Platební karty Visa Mastercard

Jak se k nám dostanete

Autem

Horažďovice jsou na hlavním tahu Klatovy – Strakonice. Jsme u hlavní silnice takřka v centru.

Městskou dopravou

Jsme menší město, u nás si na Prahu nehrajeme – MHD zde není. Určitě k nám trefíte, pokud do Horažďovic dojedete. A kdyby ne volejte, do prodejny Vás rádi odnavigujeme po telefonu.

Kde nás najdete

Horažďovice jsou na vlakové trase Klatovy - Horažďovice předměstí. Z nádraží na prodejnu je to 500 metrů 7 minut klidné chůze.

Na prodejně vám pomůže tým fajnšmekrů

Fotografie z prodejny

Prodejna F-mobil v Horažďovicích je místem, kde najdete vše pro váš telefon. Jako autorizovaný prodejce nabízíme širokou škálu mobilních telefonů, od špičkových modelů po cenově dostupné varianty použitých telefonů, včetně atraktivního iPhone bazaru a také příslušenství k mobilům.

A protože jsme féroví fajnšmekři, kromě prodeje telefonů poskytujeme i profesionální servis telefonů. Ať už potřebujete rychlou výměnu dílu, nebo jen drobnou opravu, naši technici jsou připraveni pomoci. Díky zásobě náhradních dílů nabízíme servis na počkání, pokud máme potřebný díl skladem, nebo do druhého dne po objednání dílu. Pro ty, kteří by nechtěli být bez svého telefonu, nabízíme možnost objednat díl a kontaktovat zákazníka, až bude díl připraven. Nezapomeňte využít našeho servisu pro lepení ochranných tvrzených skel na displeje a čočky fotoaparátů. V F-mobil Horažďovice, opravdovém ráji pro férové fajnšmekry elektroniky, najdete vše, co potřebujete pro váš mobilní život.

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil