nahoru

Souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení

 1. Při pokračování v nákupu souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámil s obchodními podmínkami  Zaškrtnutím políčka „Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení“ uděluje společnosti F-commnication s.r.o., Husovo nám. 147, 34101 Horažďovice, IČ: 27935736, provozovateli E-shopu www.f-mobil.cz jako správci, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, dále zákonem č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti (dále jako Antispamový zákon, v platném znění, a Obecného nařízení o ochraně osobních údajů ((EU) 2016/679), souhlas se zpracováním těchto údajů:
  • jméno a příjmení
  • e-mailová adresa
  • telefonní číslo
  • adresa bydliště obec, ulice a PSČ
  • název společnosti (dle IČ)
  • zasílání aktuálních informací ze světa společnosti
 2. Uvedené osobní  údaje mohou být zpracovány pro marketingové účely a zasílání aktuálních informací z prostředí společnosti F-communication s.r.o. a to k zasílání obchodních sdělení online i offline způsobem. Online způsobem se rozumí zasílání newsletterů o novinkách a akčních nabídkách v E-shopech společnosti F-communication s.r.o., informace o dalších jiných spotřebitelských soutěžích.
 3. Výše uvedené osobní údaje budou zpracovávány po dobu trvání souhlasu (od okamžiku elektronické registrace až do odvolání souhlasu), nejdéle však do uplynutí 3 let poté, co přestanete být zákazníkem Správce.
 4. Tento souhlas je dobrovolný.
 5. Zpracování osobních údajů je prováděno společností F-communication s.r.o., jakožto správcem osobních údajů. Zpracování osobních údajů může být prováděno případně dalšími poskytovateli zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však pořadatel v současné době pro tyto účely nevyužívá.
 6. Máte právo svůj souhlas související s ochranou údajů kdykoli odhlásit přímo v doručeném e-mailu, nebo na info-mobil.cz. Odvolání souhlasu nemá vliv na zpracování osobních údajů, které správce zpracovává na základě jiného právního základu, než je Vámi udělený souhlas. V souladu s čl. 15, 16 a 17 GDPR máte dále právo:
  • požadovat po nás informaci o tom, jaké jeho osobní údaje jsou správcem zpracovávány
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů
  • vyžádat si u nás přístup k osobním údajům a požadovat jejich aktualizaci nebo opravu
  • požadovat po nás výmaz osobních údajů
  • můžete kdykoliv podat stížnost týkající se zpracování vašich osobních údajů nebo neplnění povinností správce plynoucích z GDPR k dozorovému úřadu. Dozorovým úřadem je v ČR Úřad pro ochranu osobních údajů, Pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7
 7. Dále máte právo vznést námitku proti zpracování za účelem přímého marketingu. Pokud takovou námitku vznesete, nebude námi vaše osobní údaje pro účely přímého marketingu dále zpracovávat.
 8. Poskytnutí souhlasu je dobrovolné. Současně touto cestou dáváte výslovný souhlas k zasílání výše uvedených informací formou přímého marketingu. Je tedy zcela na vašem svobodném uvážení, zda tyto obchodní informace chcete přijímat. Právním základem pro zasílání takovýchto sdělení formou přímého marketingu je váš souhlas, resp. nevyjádření vašeho nesouhlasu se zasíláním obchodních sdělení v souladu s ustanovením § 7 odst. 3 Antispamového zákona, kdy je Správce oprávněn zaslat na zadanou e-mailovou adresu obchodní sdělení týkající se jeho výrobků nebo služeb, a to za předpokladu, že souhlas s takovýmto využitím e-mailové adresy lze jednoduše odmítnout.
 9. Souhlas je udělen ode dne zaškrtnutí příslušného pole v registračním formuláři, nebo samotným odesláním registračního formuláře či samotné objednávky a je zaznamenán v databázi Správce. Tyto pravidla nabývají účinnosti dnem 25. 5. 2018.

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

13

Zkušení specialisté
máme více než 13 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

10

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil

Famózní a fascinující novinky od F-mobil.

Přihlaste se k odběru a jednou za čas vám pošleme fantastické akce, novinky a mnoho dalšího