nahoru

Lokátory

Hledače klíčů a lokalizátory mají primární úlohu zachraňovat nás před každodenními infarkty. Stačí na svoje klíče, peněženku nebo jiné cennosti připnout lokátor a budete mít o těchto věcech neustále přehled. Hledač klíčů vám umožní najít je v mobilu na mapě, lepší lokační čipy mají třeba také senzor pohybu, rodinné sdílení a další vychytávky. Lokalizační čip má například i safe zónu, kde se může vypnout, aby šetřil baterii, typicky u vás doma. Jak vybrat ten správný lokátor?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Jak lokalizátory fungují?
Ztracené klíče nebo peněženku můžete díky hledači najít několik možnými způsoby.

  • Lokalizační čip sdílí pomocí Bluetooth svou polohu. Tu si můžete zobrazit na svém chytrém telefonu na mapě a vydat se pro daný předmět zpátky.
  • Přesnost lokace je zpravidla na několik metrů. Pokud se vám nedaří klíče či peněženku najít, můžete stiskem tlačítka lokátor aktivovat. Ten začne vydávat zvuk, abyste ho snadno našli.
  • Pokud chcete pohlídat například své kolo, bude se vám velmi hodit pohybový senzor. Po jeho zapnutí bude každý větší nežádoucí pohyb okamžitě zaznamenán a lokační čip spustí hlasitý poplach.
  • Další užitečnou funkcí je rodinné sdílení. Rodiče tak mohou snadno pohlídat věci svých dětí, pokud je někde zapomenou.
  • Lepší lokátory mají dokonce také funkci dálkové spouště fotoaparátu. Můžete je tedy využít i tímto způsobem.

Podle čeho vybrat lokalizační čip?
  • Funkce – některé z možných funkcí hledače klíčů už jsme si vyjmenovali výše. Hodí se třeba také hlídač, díky kterému si dvojklikem prozvoníte svůj telefon, pokud jste ho ztratili. Safe zóna zase zařízení vypíná u vás doma, aby se mu nevybíjela baterie. Také vás ochrání před planými nočními alarmy.
  • Provedení – hledače klíčů jsou obvykle malá zařízení čtvercového tvaru, u kterých si vybíráte z rozličných barev. Lokátory pak mohou být zabudovány přímo v peněžence nebo v pouzdře na doklady a karty. Díky tomu si jich případný zloděj spíše nevšimne a vy svou peněženku jednoduše vypátráte.
  • Cena – tou se čipy velmi odlišují. Zatímco nejlevnější varianty stojí 400-500 Kč, peněženky s lokalizátorem se pohybují kolem 1 500 Kč. Nejdražší čipy s nejvíce funkcemi potom stojí nad 2 000 Kč.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil