nahoru

Zabezpečení

Nedá se nic dělat, ale nežijeme v ideálním světě. Chytré zabezpečení nám však pomáhá minimalizovat případná rizika a nepříjemnosti. Do zabezpečení patří například kamery, detektor kouře, okenní senzor nebo senzor pohybu. Dokážou vám odeslat zprávu při jakémkoliv ohrožení vašeho domova nebo rovnou zalarmovat policii nebo hasiče. Chytré kamery nespouští poplach při každém pohybu, mají i funkci rozpoznání lidí či aut. Jaké další druhy existují a podle čeho vybrat to správné chytré zabezpečení?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Jaké chytré zabezpečení můžete pořídit?
Existuje celá řada prvků chytrého zabezpečení, pojďme si je jednotlivě představit.

  • Čip na alarm – jde o malý přívěsek na klíče, s nímž můžete na dálku     aktivovat a deaktivovat nastavený alarm. Při příchodu domů tak není nutné zadávat PIN pro jeho vypnutí, tento čip se tedy hodí nejvíce pro děti.
  • Dálkové ovládání – chytrou domácnost je možné ovládat z telefonu nebo pomocí dálkového ovladače. Dá se s ním aktivovat třeba alarm nebo SOS     tlačítko. Díky nízké energetické náročnosti má ovladač velmi dlouhou výdrž baterie.
  • Detektory – existuje jich celá řada. Najdeme tu senzor pohybu pro ochranu celého pozemku nebo vibrací, který pomáhá chránit vitríny s cennými starožitnostmi. Užitečný je také detektor úrovně vody a otevření dveří a oken. Při případném požáru je velmi důležitý senzor kouře a teploty, případně detektor plynu při nebezpečném úniku. Většina detektorů je bezdrátová a informace okamžitě přeposílá do  vámi určeného zařízení.
  • Sirény  – mohou na základě impulsu z detektoru spustit okamžitý hlasitý poplach. Proto je důležité, aby byly senzory správně nastavené, třeba aby detektor pohybu byl imunní proti pohybům malých zvířat.
Kamery  – slouží k zachycení všech příchozích. Chytré kamery mají funkci rozpoznávání lidí, zvířat i aut. V případě neznámé návštěvy vše okamžitě nahlásí. Ukládají samozřejmě záznam i zpětně, kdykoliv se na něj můžete podívat. Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil