nahoru

Kamery

Kamery a kamerové systémy jsou nezbytnou součástí každé chytré domácnosti. Tyto bezpečnostní kamery se využívají hlavně k ochraně různých objektů nebo domácností proti zlodějům. V této sekci vám nabízíme chytré kamery na které se lze připojit prostřednictvím mobilního telefonu nebo tabletu. Bezpečnostní kamery se vybírá podle rozlišení, paměti a speciálních funkcí. Mezi ně patří rozpoznávání obličejů, detektor zvuku a pohybu nebo noční vidění. Co všechno umí a jak se vybírají IP kamery?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Podle jakých parametrů vybírat?

  • Rozlišení – aby byl záznam vůbec použitelný, je důležité dobré rozlišení. IP kamery ho mají samozřejmě horší než běžné. Pořiďte si však přístroj s rozlišením aspoň 360p, ideálně 720p.
  • Nápadnost – jsou bezpečnostní kamery udělané tak, aby byly hned vidět i takové, které jsou naopak velmi nenápadné. Zde záleží na tom, jestli spoléháte na odstrašení vetřelců viditelnou kamerou nebo i raději budete mít více skrytou.
  • Paměť – aby nedošlo ke ztrátě důležitého záznamu při odcizení kamery, odesílají ho IP kamery zpravidla na jiné úložiště. V nejlepším případě ho přes Wi-Fi dávají do on-line úložiště, kde se na video můžete kdykoliv podívat z telefonu.

Jaké jsou speciální funkce bezpečnostní kamery?
Chytré kamery kromě běžného záznamu mají i celou řadu funkcí, které vám zajistí ještě lepší zabezpečení.
  • Rozpoznávání obličejů – kvalitní chytré kamery scanují obličeje všech příchozích. Rychle si tedy získají databázi obyvatel a častých návštěvníků domu. Pokud tedy přijde někdo, jehož obličej nemá kamera uložený, pošle vám systém okamžitě jeho fotografii. Vy už podle ní můžete vyhodnotit, jestli jde o milou nebo nevítanou návštěvu.
  • Detektor zvuku a pohybu – kamera dokáže rozeznat i podezřelý pohyb nebo zvuky. V tomto bodě je také důležitá také funkce, která ignoruje pohyb malých živočichů, aby se poplach nespouštěl zbytečně.
  • Noční vidění – některé kamery dokážou vidět i v noci na vzdálenost několika metrů. Noční vidění se při nedostatku světla aktivuje automaticky.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil