nahoru

SmartHealth

Zdraví máme jenom jedno. Pečovat o něj vyžaduje za den nemálo času. Proto si pojďte zjednodušit péči díky SmartHealth. Věci jako inteligentní váha, tlakoměr nebo antibakteriální ubrousky na mobil (v dnešní době se obzvláště hodí) vám pomohou s udržováním zdraví. Inteligentní váha vám snadno ohlídá vaši hodnotu BMI, množství tuku, svalů nebo vody v těle. Další z kategorie SmartHealth jsou třeba i elektrické zubní kartáčky nebo monitory spánku. Jak se vyznat v kategorii SmartHealth?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Inteligentní váha
S naší tělesnou vahou se pojí celá řada zdravotních faktorů. Chcete zhubnout nebo naopak nabrat trochu svalové hmoty? S tím vám nejlépe pomůže chytrá váha.

  • Základním smyslem inteligentní váhy je samozřejmě ukazovat hmotnost, většinou s přesností na desetiny kilogramu.
  • Kromě toho však chytrá váha ukazuje i množství tuku, vody v těle, svalové hmoty nebo váhu vašich kostí. Uvidíte také z kolika procent je vaše tělo těmito látkami tvořeno.
  • Inteligentní váhy mají možnost nastavit na nich několik profilů, kde u každého je uveden věk a tělesná výška. Díky tomu jsou pak schopny vygenerovat i analýzu bazálního metabolismu nebo hodnotu BMI.

Chytrý tlakoměr
Oproti normálnímu tlakoměru se liší v tom, že je ho možné pomocí Bluetooth nebo Wi-Fi propojit s vaším smartphonem nebo tabletem. Na nich pak uvidíte průběžný přehled o vašem zdravotním stavu v rámci týdnů a měsíců. Chytrý měřic tlaku vám tak může srovnat zlepšení zdravotního stavu, pokud jste začali nedávno cvičit.
Antibakteriální ubrousky na chytrý telefon
Displej mobilního telefonu patří k místům, kde se nachází velké množství bakterií. Pokud tedy chcete bát o své zdraví, pořiďte si SmartHealth antibakteriální ubrousky. Když s nimi jednou za den mobil otřete, zbavíte se více než 90 % bakterií.
Do kategorie Smarthealth se též mohou řadit chytré zubní kartáčky nebo chytré monitory spánku. Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil