nahoru

Garmin

Chytré hodinky Garmin se specializují především na sportovce. Monitorují tep, kalorie, pomáhají s orientací pomocí GPS, uběhnuté kilometry či spánek. Právě proto jsou chytré hodinky Garmin často využívány běžci. Lépe se s nimi udržuje životospráva. Smartwatch Garmin vyrábí několik modelových řad, mezi nejznámější patří například vivoActive, Forerunner, Fenix nebo vivoSport. Existuje celá řada jejich modelů a vývojových řad. Jak tedy vybrat ten správný typ smartwatch Garmin?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Jaké jsou modely hodinek Garmin?

  • Garmin vivoActive – nabízejí tréninkový deník pro každého nadšeného sportovce. Navíc zvládnou monitorovat váš tep či trasu pomocí GPS. Důležitá je i odolnost proti vodě a velmi nízká hmotnost pod 50 gramů. Navíc menu i tréninkový deník je v českém jazyce, což u chytrých hodinek není pravidlem.
  • Garmin Forerunner – kromě obligátní možnosti telefonovat nebo číst zprávy jsou tyto hodinky opět zaměřeny především sportovně. Dokážou měřit uraženou vzdálenost pěšky i na kole, samozřejmostí je krokoměr. Danou aktivitu není třeba nastavovat, díky funkci Move IQ ji hodinky rozpoznají samy.
  • Garmin Fenix – mají kulatý displej a design hodinek spíše do města. Nenechte se však splést. Nabízí optický snímač tepu, kvalitní GPS zaznamenávání trasy či mód UltraTrac, v němž baterie vydrží desítky hodin (záleží na typu hodinek, výdrž se pohybuje mezi 40-75 hodinami).
  • Garmin vivoSport – pokud plánujete používat chytré hodinky jen na sport, vyplatí se vám pořídit výrazně levnější fitness náramek Garmin. Tento sporttester má všechny výše zmíněné fitness funkce, velmi důležitý je u něj kvalitní monitoring spánku. Počítá intenzivní aktivitu, vystoupaná patra nebo spálené kalorie.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil