nahoru

Chytré náramky

Chytré náramky jsou populárním doplňkem nadšených sportovců, kteří chtějí mít dokonalý přehled o svém těle. Fitness náramky tak fungují jako digitální krokoměr, měří spálené kalorie, srdeční tep nebo spánkovou aktivitu. Pokud propojíte fitness náramek s telefonem, budete si moci prohlédnout i detailní statistiky s názornými grafy, které vám pomohou ve vaší životosprávě. Vybírají se podle materiálu řemínku, výdrž baterie nebo metoda měření. K čemu všemu se tedy používá chytrý náramek?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Displej a operační systém
Pokud si plánujete propojit fitness náramek s telefonem, vyberte si krokoměr se stejným operačním systémem. Nejčastěji se tak vyplatí pořídit si chytrý náramek s Androidem.

  • Chytrý náramek bez displeje – tento typ je nutné se smartphonem propojit, aby se dal používat. Díky absenci displeje vás nic neruší při samotném sportu a na statistiky se v klidu podíváte až po výkonu.
  • Fitness náramek s jednoduchým displejem – zobrazí vám několik základních údajů, jako třeba plnění denního cíle v počtu kroků. Vše je nutné opět nastavit přes telefon.
  • Fitness náramek s propracovaným displejem – zde už nejde o pouhý krokoměr, na takovém zařízení už lze přijímat hovory nebo notifikace. Funkcí jsou podobné jako chytré hodinky.

Další důležité parametry pro fitness náramky
  • Materiál řemínku – nejčastějším typem jsou praktické gumové řemínky. O něco stylověji vypadají látkové, ty se však snadněji zašpiní.
  • Výdrž baterie – čím jednodušší chytrý náramek je, tím déle vydrží jeho baterie. Dobíjecí baterie vydrží několik dní, v případě méně intenzivního používání i dva týdny. Fitness náramek s knoflíkovou baterií má výdrž několik měsíců až rok a půl.
  • Pořizovací cena – oproti chytrým hodinkám jsou náramky levnější, mají však méně funkcí.
  • Výdrž – fitness náramek by měl být odolný proti prachu i pádu z několika metrů. Kvalitní modely vydrží i potápění ve vodě do hloubky od 10 do 50 metrů.
  • Metoda měření – pokud chcete mít přesný přehled o svých tělesných funkcích, pořiďte si fitness náramek s trojrozměrnou metodou měření. Ta je oproti dvourozměrné o dost přesnější, pořizovací cena takového chytrého náramku je však o dost vyšší.

Jaké jsou kvalitní značky chytrým náramků?
Fitness náramky vyrábí řada výrobců. Ať už specializovaní především na Wearables (chytré hodinky či fitness náramky) jako MyKronoz, Garmin nebo Fitbit, nebo osvědčené značky jako Samsung, Xiaomi, Aligator nebo CUBE1. Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil