nahoru

Xiaomi

Chytré náramky Xiaomi jsou ideálním pomocníkem pro všechny nadšené sportovce. Oproti chytrým hodinkám jsou fitness náramky Xiaomi o poznání levnější, přesto pro monitoring vaší tělesné aktivity zcela dostačují. Po propojení se smartphonem v něm přehledně uvidíte údaje o kaloriích, trase nebo tepu. Náramky Xiaomi Mi Band vám pomáhají se životosprávou, monitorují spánek a mohou vás ve správný čas vzbudit vibrováním. Jaké existují chytré náramky Xiaomi a jak si mezi nimi vybírat?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Modely fitness náramků Xiaomi
Firma Xiaomi nabízí několik modelů náramků z řady Mi Band, pojďme si představit ty nejnovější.

  • Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 3 – dokáže snímat váš tep při výkonu a zaznamenávat ho do grafu. Nemůže chybět ani barometr a měřič kvality spánku. Díky ochraně IP67 a voděodolnosti 5 ATM je možné používat fitness náramek i na plavání. Kaučukový náramek brání spadnutí zařízení. S kapacitou baterie 110 mAh vydrží v pohotovostním režimu až 20 dní. Stále je také možné přijímat a vyřizovat hovory.
  • Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 4 – má oproti předchozímu modelu větší displej s úhlopříčkou 0,95“. Zaujme i funkce Najdi telefon, díky níž svůj mobil jen tak neztratíte. Nesmí chybět ani měření spálených kalorií a počet kroků. Stejně jako předchozí model se s nimi lze ponořit do hloubky až 50 metrů. Plavání je také jeden ze 6 sportovních režimů, které je možné na fitness náramku nastavit.
  • Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 5 – u tohoto modelu opět dochází ke zvětšení displeje, tentokrát už na celých 1,1“. Počet podporovaných sportů vzrostl na 11. Hodinky se nabíjí na magnetické nabíječce bezdrátově, při běžném používání vydrží až 14 dnů. Vzrostla i synchronizace s mobilním telefonem, můžete přes hodinky číst notifikace nebo pořídit fotografii.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil