nahoru

Magazín

Tipy a triky pro střih videa na mobilu

27. 09. 2023 Mobilní telefony

Naučte se stříhat videa na mobilu krok za krokem

Úprava videí se stává čím dál oblíbenější. Pro jejich stříhání a další editaci si ale nemusíte pořizovat drahý software a učit se složité postupy. Je to překvapivě snadné a zvládnete to za pomoci jednoduchých aplikací. Pojďme se podívat, jak na to.

Zobrazit celý text

Ochranná skla na čočky fotoaparátu

20. 07. 2023 Mobilní telefony

Fotoaparáty v mobilních telefonech se staly nedílnou součástí každodenního života. Umožňují nám zachytit důležité okamžiky, krásné scenérie a vytvářet vzpomínky ve formě fotografií. Vzhledem k důležitosti těchto zařízení je důležité zajistit, aby jejich objektivy byly v optimálním stavu, aby jste mohli vytvářet kvalitní obrázky.

Zobrazit celý text

Jak vysušit mobil?

15. 05. 2023 Mobilní telefony

Takový utopený telefon, to není žádný med. Každý z nás se této situaci snaží vyvarovat, jelikož přesně víme, jaké může mít následky. Náhoda si ale nevybírá a tak se snadno může stát, že jen malý nešikovný manévr pošle váš mobilní telefon pod hladinu. Nemusíte se ale bát!

Zobrazit celý text

Jak vyčistit sluchátka?

11. 05. 2023 Mobilní telefony

Ať už svá sluchátka nejčastěji používáte při ranní cestě do práce či školy, při sportu nebo při domácích pracích, jedno je jisté: sluchátka máme v uších po velkou část dne. Stejně jako u oblečení, které si pravidelně pereme, bychom se měli starat o hygienu svých sluchátek. Čtěte dále a zjistíte, jak vyčistit sluchátka!

Zobrazit celý text

Jak udělat screenshot v mobilu?

08. 05. 2023 Mobilní telefony

Snímek obrazovky, neboli screenshot, je rychlý a snadný způsob, jak si do galerie fotografií v telefonu uložit obrázky nebo například QR kód do lékárny. Tuto funkci má váš chytrý telefon již nastavenou a screenshot pořídíte pouhým stisknutím několika tlačítek. Jak tedy na to? Čtěte dále, a dozvíte se, jak udělat screenshot na mobilu!

Zobrazit celý text

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

15

Zkušení specialisté
máme více než 15 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

8

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil