nahoru

Magazín

10 rad, jak udržet Android v kondici

22. 10. 2020 Mobilní telefony

Instalace a odstranění aplikací

  1. Před instalací jakékoliv aplikace se ujistěte, že je aplikace kompatibilní s Vaším mobilním telefonem, jinak se může stát, že se Vám bude telefon sekat, vypínat, a další jiné chyby.
  2. S každou nainstalovanou aplikací si zabíráte nejen místo na Vaší paměťové kartě či paměti v telefonu, ale také místo operační paměti. S každou aplikací roste zatížení této operační paměti. Operační paměť slouží k bezproblémovému chodu mobilního telefonu, aby se Vám nesekaly přechody mezi menu a aplikací.
  3. Pokud aplikaci již nepoužíváte, doporučujeme aplikaci řádně odstranit včetně všech souborů, které po aplikaci zbyly.
  4. Nespouštějte více aplikací najednou, každou aplikaci řádně ukončete.
  5. Nainstalujte si třeba Android Booster nebo Advance Task killer, případně jinou aplikaci podobného typu. Tyto aplikace monitorují využití paměti, energie a jednoduše můžete „pozabíjet aplikace“, které momentálně nepoužíváte, čímž zmenšíte využití operační paměti a zmenšíte rychlost vybíjení baterie.

(Tento krok doporučujeme pro uživatele, kteří nemají hlubší znalosti a nedokáží si nastavit chod a ukončení aplikací ručně.)

TIP: Pokud si nevíte rady navštivte naši prodejnu.

Zobrazit celý text

Samsung Galaxy Fold je připraven na zářijové uvedení na trh

30. 07. 2019 Mobilní telefony

Společnost Samsung se neustále zaměřuje na zavádění nové generace mobilních inovací: nových produktů a technologií, které posouvají celé odvětví vpřed a umožňují uživatelům dělat to, co dosud nemohli. Na počátku letošního roku oznámila, že na trh uvede Galaxy Fold – první skládací telefon společnosti Samsung, který bude znamenat začátek zcela nové kategorie mobilních přístrojů. Od té doby u Galaxy Fold provedla určitá zlepšení, aby zákazníkům zajistila co možná nejlepší zážitek.

Zobrazit celý text

Vybíráme software pro mobilní telefon

15. 07. 2019 Mobilní telefony

Kvalitní software patří mezi základní jednotky, které vedou ke spokojenému používání elektroniky. Protože jedna věc je koupit si skvělé zařízení, ale ta druhá je, co na něm všechno můžete dělat. Dnes existují tisíce různých programů a aplikací, díky kterým můžete váš mobil, tablet či počítač používat nebo chránit. My si zde ukážeme několik základních, jež vám budou nápomocny každý den a zajistí, aby se do vašeho zařízení nedostal někdo zvenčí. Co všechno vám pomůže k fajnovému každodennímu životu?

Zobrazit celý text

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

14

Zkušení specialisté
máme více než 14 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

10

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil