nahoru

Magazín

Jak bezpečně a rychle provést vymazání iPhone?

26. 07. 2022 Mobilní telefony

Chystáte se prodat váš iPhone? Nezapomeňte jej první celý vymazat!

IPhony mají funkci ukládání do telefonu a na základě cloudové platformy iCloud. Jakákoliv data tak smažete, zmizí sice z uživatelského rozhraní iPhonu, ale stále zůstanou uložená v jeho paměti.

Pokud se tak chystáte svůj iPhone prodat či darovat, je vhodné vymazání celého iPhonu, odstranění veškerého úložiště a nastavení. Jak vymazat iPhone bezpečně, abyste nepřišli o víc, než chcete a kde tuto akci provést?

Zobrazit celý text

Jak nahrávat obrazovku na mobilu?

22. 06. 2022 Mobilní telefony

Potřebujete někomu něco vysvětlit a ukázat, jak se dělá? Nebo se chcete jen o něco zajímavého podělit? Nejlepším způsobem je video. Jenže jak to udělat, pokud se jedná o mobilní telefon? Podívejte se, jaké se vám nabízejí možnosti nahrávání obrazovky.

Zobrazit celý text

10 rad, jak udržet Android v kondici

22. 10. 2020 Mobilní telefony

Instalace a odstranění aplikací

  1. Před instalací jakékoliv aplikace se ujistěte, že je aplikace kompatibilní s Vaším mobilním telefonem, jinak se může stát, že se Vám bude telefon sekat, vypínat, a další jiné chyby.
  2. S každou nainstalovanou aplikací si zabíráte nejen místo na Vaší paměťové kartě či paměti v telefonu, ale také místo operační paměti. S každou aplikací roste zatížení této operační paměti. Operační paměť slouží k bezproblémovému chodu mobilního telefonu, aby se Vám nesekaly přechody mezi menu a aplikací.
  3. Pokud aplikaci již nepoužíváte, doporučujeme aplikaci řádně odstranit včetně všech souborů, které po aplikaci zbyly.
  4. Nespouštějte více aplikací najednou, každou aplikaci řádně ukončete.
  5. Nainstalujte si třeba Android Booster nebo Advance Task killer, případně jinou aplikaci podobného typu. Tyto aplikace monitorují využití paměti, energie a jednoduše můžete „pozabíjet aplikace“, které momentálně nepoužíváte, čímž zmenšíte využití operační paměti a zmenšíte rychlost vybíjení baterie.

(Tento krok doporučujeme pro uživatele, kteří nemají hlubší znalosti a nedokáží si nastavit chod a ukončení aplikací ručně.)

TIP: Pokud si nevíte rady navštivte naši prodejnu.

Zobrazit celý text

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

14

Zkušení specialisté
máme více než 14 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

9

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil