nahoru

Magazín

Samsung Galaxy Fold je připraven na zářijové uvedení na trh

30. 07. 2019 Mobilní telefony

Společnost Samsung se neustále zaměřuje na zavádění nové generace mobilních inovací: nových produktů a technologií, které posouvají celé odvětví vpřed a umožňují uživatelům dělat to, co dosud nemohli. Na počátku letošního roku oznámila, že na trh uvede Galaxy Fold – první skládací telefon společnosti Samsung, který bude znamenat začátek zcela nové kategorie mobilních přístrojů. Od té doby u Galaxy Fold provedla určitá zlepšení, aby zákazníkům zajistila co možná nejlepší zážitek.

Zobrazit celý text

Vybíráme software pro mobilní telefon

15. 07. 2019 Mobilní telefony

Kvalitní software patří mezi základní jednotky, které vedou ke spokojenému používání elektroniky. Protože jedna věc je koupit si skvělé zařízení, ale ta druhá je, co na něm všechno můžete dělat. Dnes existují tisíce různých programů a aplikací, díky kterým můžete váš mobil, tablet či počítač používat nebo chránit. My si zde ukážeme několik základních, jež vám budou nápomocny každý den a zajistí, aby se do vašeho zařízení nedostal někdo zvenčí. Co všechno vám pomůže k fajnovému každodennímu životu?

Zobrazit celý text

Jaké parametry zohlednit při výběru tabletu?

23. 03. 2019 Mobilní telefony

Chcete si pořídit přístroj, který je malý, lehký a pracuje se na něm lépe než na mobilu? V tom případě určitě hledáte tablet. V široké nabídce různých typů s rozdílnými funkcemi není ovšem úplně jednoduché se zorientovat. My vám v tom pomůžeme a ukážeme základní parametry, podle nichž byste se měli rozhodovat. Jaké to jsou?

Zobrazit celý text

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

12

Zkušení specialisté
máme více než 12 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

10

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil

Famózní a fascinující novinky od F-mobil.

Přihlaste se k odběru a jednou za čas vám pošleme fantastické akce, novinky a mnoho dalšího