nahoru

Magazín

Jak na nabíjení telefonu? Baterii ideálně udržujte v rozmezí 20 až 80%

14. 11. 2022 Mobilní telefony

Chcete prodloužit životnost baterie na maximum? Nebo hledáte způsob, jak nabíjení telefonu zrychlit? Láká vás technologie bezdrátového nabíjení? Zjistěte, jak správně dobíjet telefon.

Mezi nejrozšířenější chyby patří totální vybití telefonu, nabíjení přes noc a hraní si s mobilem během nabíjení. Tak schválně – poznáváte se? Nemusíte však zoufat, díky následujícím tipům baterii ulevíte.

Zobrazit celý text

Jak nastavit flip pouzdro?

10. 10. 2022 Mobilní telefony

Flipová pouzdra na mobil jsou jedním z oblíbených typů ochrany vašeho telefonu. Jeho hlavní výhodou je, že díky přední straně neochraňuje pouze zadní stranu, ale i displej. Zaručuje tím pádem telefon bez poskvrnky. Málokdo se ale setkal z takzvanými chytrými LED flipovými pouzdry – i když bezpečně zakrývají obrazovku, umí vám ukázat čas či číslo volajícího. V tomto článku vás s těmito kryty seznámíme a ukážeme vám, jak toto pouzdro spárovat s vaším mobilem.

Zobrazit celý text

Jak vybrat iPhone z druhé ruky?

01. 10. 2022 Mobilní telefony

Zarytí vyznavači Androidových technologií a skalní fanoušci produktů Apple si na svých oblíbencích najdou to své, na Androidu nejčastěji jeho rozumnou cenu a na Applu uživatelskou přívětivost. Pokud uvažujete o koupi iPhonu od Applu, F-mobil Vám pomůže skloubit cenovou dostupnost s Apple kvalitou – iPhone z druhé ruky! V tomto článku Vám prozradíme, jak s našimi fajnšmekry najít iPhone jako nový.

Zobrazit celý text

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

15

Zkušení specialisté
máme více než 15 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

9

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil