nahoru

Magazín

Přidáváme nové mobilní telefony Vivo!

29. 07. 2021 Magazin

Pořiďte si je nyní v akci Předprodej mobilních telefonů VIVO!
Hledáte alternativu pro velké značky elektroniky, které občas místo kvality spíš prodávají jen svůj brand? Tak to vás zaujmou mobilní telefony Vivo, jež nyní přidáváme do naší nabídky. Nabízí skvělý poměr cena výkon, vybrat si můžete od levných modelů až po nejvyšší kvalitu. Co byste měli vědět, když si pořizujete mobil Vivo?

Zobrazit celý text

Ta správná pouzdra, kryty a obaly pro mobilní telefony!

07. 01. 2021 Magazin

Ta správná pouzdra, kryty a obaly pro mobilní telefony! Je občas je to fuška vybrat tu pravou ochranu pro každého z vás. Co člověk to názor, co člověk to různé využití mobilu, co člověk to jiné potřeby… Fajnšmekři doporučují skvělou ochranu mobilu, aniž by vám vadila či překážela při jeho běžném používání.

Zadní kryt na mobil se dělí dle materiálu z jakého jsou vyrobeny a dle použití. Pokud chcete tu nej ochranu vyberte si kryt s větším přesahem přes okraj LCD displeje od výrobců Swissten Liqiud, Roar, Cellularline EKO kolekce Become či SENSATION, Forever Bioio, nebo prémivé značky Spigen. Jednoduše čím větší přesah má pouzdro, tím lepší ochrana pro váš telefon, ale i pro ochranné sklo, pokud ho máte nalepené na displeji. To určitě doporučujeme!

Zobrazit celý text

Vánoční přání a otevírací doba fajnových prodejen F-mobil

09. 12. 2020 Magazin

Tohle není žádná úžasná obchodní nabídka. A víte proč? Protože nevadí, že jste ještě nestihli vyřešit dárky. Nevadí, že jich bude méně. Důležité jsou právě letos úplně jiné věci.

Odložte nákupní seznamy a využijte poslední adventní dny k tomu, abyste se zastavili a připomněli si třeba to, že rodina a přátelé jsou na prvním místě. Že to nejdůležitější nejsou věci, ale společné momenty, zdánlivé maličkosti, které mohou být ale nakonec tím nejcennějším, co jim můžete dát.

Zkraťte seznam toho, co je potřeba ještě stihnout. Odložte povinnosti a užijte si konec roku tak, jak skutečně chcete...

Přesně takové svátky vám přejeme my, v F-mobil. Klidné svátky plné optimismu, lásky, mnoho splněných přání i milá setkání u vánočního stromečku. Protože to letos potřebujeme všichni zdaleka nejvíce…

Tak šťastné a fajnové!

S přátelským pozdravem Jaroslav Potužník, zakladatel F-mobil.

VÝROČÍ 13 LET K ZALOŽENÍ E-SHOPU

27. 10. 2020 Magazin

Slavíme 13 let od zrodu našeho fajnového e-shopu a k této příležitosti Vám rozdáváme dopravu zdarma, kterou můžete využít na odběrná místa Zásilkovna.cz. Stačí nakoupit jen za 500 Kč a benefit je Váš!

Tím to nekončí!

Na facebooku F-mobil máme připravenou soutěžní otázku o které už jistě víte. Odpověď naleznete v tomto článku a tři z Vás čeká výhra v hodnotě 1000, 500 a 300 Kč formou Dárkového poukazu

Zobrazit celý text

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

14

Zkušení specialisté
máme více než 14 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

10

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil