nahoru

Magazín

Aktualizujte svůj Android na nejnovější verzi 10

26. 07. 2022 Magazin

Děláte pravidelně aktualizaci Android na svém telefonu? Aktualizace operačního systému Android nejen zrychlí chod mobilního zařízení, ale také vám dovolí užít si nových funkcí.

Díky nejnovější aktualizaci na Android 10 si svůj telefon můžete přepnout do tmavého režimu, ovládat všechny aplikace jedním kliknutím a užít si poslechu hudby v té nejvyšší kvalitě díky zesilovači zvuku přímo v mobilním zařízení. Jak aktualizovat Android a co je k tomu potřeba?

Zobrazit celý text

Jak najít telefon?

15. 06. 2022 Magazin

Mobilní telefon je naším univerzálním pomocníkem téměř na všechno. V dnešní době jej potřebujeme k velké části našich každodenních aktivit. Bohužel je také ale malý a snadno se nám ztratí. V tomto článku se dozvíte několik tipů, jak svůj telefon snadno najít.

Zobrazit celý text

Co je VPN?

09. 06. 2022 Magazin

Přišli jste zrovna z práce, máte za sebou dlouhý den a k večeři si chcete pustit dobrý film, kterým se odreagujete. V době internetu žádný problém. Po vyhledání filmu online však přichází zklamání: „Obsah není dostupný ve vaší zemi.“ Tento scénář zná asi každý. Tomuto zklamání se můžete snadno vyhnout pomocí VPN.

Zobrazit celý text

JAK RESTARTOVAT IPHONE

26. 05. 2022 Magazin

Špatně fungující aplikace? Telefon se vám zasekl a nevíte, co s ním? Restartování telefonu je první a často jediný potřebný krok k vyřešení vašeho problému. Zde najdete jednoduchý návod na restartování vašeho iPhonu.

Zobrazit celý text

Jak propojit TV s vaším mobilem

30. 04. 2022 Magazin

Na dnešních chytrých telefonech máme možnost sledovat filmy a videa odkudkoliv. V pohodlí domova je ale stále příjemnější užít si multimédia na velké televizní obrazovce. Zde najdete jednoduchý návod na propojení TV s mobilem.

Zobrazit celý text

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

14

Zkušení specialisté
máme více než 14 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

9

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil