nahoru

Fajnové léto v pohodě, je zaručeně každý rok na vodě...

Mám si pořídit pouzdro, obal, či voděodolný vak na vodu? Odpověď je jednoznačně ANO! Ať už vyrážíte na vodu, nebo k moři je lepší se dobře připravit, aby jste si výlet mohli užít na 100% bez obav a zbytečných starostí, které na dovolenou prostě nepatří….


Každý má jiné potřeby a proto máme na výběr z voděodolných pouzder i vaků. Nemusíte si kupovat od každého jeden, ale stačí například voděodolný vak i s kapsou na mobil CELLY ideálně s objemem 10 litrů, který je od kvalitního italského výrobce.
Jste akční a chcete si odvézt z výletu co nejvíce zážitků? Pro vás bude ideální samostatné pouzdro na vodu s kterým můžete klidně skočit i do vody a udělat si krásné záběry ze světa, který se skrývá pod hladinou řek, jezer i moří. Potápět se s nimi můžete do hloubky 20 až 25 metrů! Ostatní cennosti, jako jsou např. peněženky, klíče od auta, nebo suché věci na převlečení, které se při nepříznivém počasí můžou hodit si jednoduše uložte do vaku.

A jak si máte vybrat tu správnou velikost pouzdra?
Velikost pouzdra se udává v palcích, tedy 1 palec = 2,54 cm, některá pouzdra mají u popisu udanou šířku a výšku v centimetrech. Stačí tedy jednoduše změřit váš mobil metrem a vybrat si ten správný obal. Fajnšmekři vám doporučují, sáhnout po větší velikosti, která se nikdy neztratí a navíc jednu fakt skvělou výhodu! Když ho vyplníte např. papírem a spadne vám mobil omylem do vody, neklesne ke dnu, ale zůstane plavat u vodní hladiny

Lze ovládat mobil v obalu?
Ano displej reaguje na dotyk vašeho prstu jak na suchu, tak ve vodě.

Takže fofrem zabalit a hurá na fajné letní radovánky! Nyní pořídíte vybrané obaly a vaky v akční nabídce s až 50% slevou (akce platí do 30.6.2021).

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

8

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil