nahoru

Doprava zdarma Balíkovna

Společně s Balíkovnou od České pošty jsme si pro vás připravili fantastickou akci od 14.2. do 20.2.2022, kdy si můžete objednat veškeré zboží s dopravou zdarma a nezaplatíte ani korunu.

Nestihli jste si koupit na váš mobil, tvrzené sklo, náhradní kabel a nabíječku, nebo ochranné pouzdro které stojí pár korun a nechcete zbytečně utrácet za dopravu? Teď je ta správná chvíle si udělat objednávku!

Spolehlivost Balíkovny je nyní prioritou a proto jste informování od podání zásilky až po vyzvednutí, kdy dostanete avízo na váš e-mail i SMS. Jakmile bude uložen balík se zbožím na výdejním místě Balíkovny, které jste si zvolili dostanete e-mail i SMS. V ten moment si můžete jet fofrem balík vyzvednout! Až si budete zboží vyzvedávat připravte si kód který jste obdrželi (SMS, e-mail) a jméno adresáta.

Pokud jste si objednali zboží na odběrné místo Balíkovny a to přímo na pobočku České pošty, vyvolávacím systémem (pořadníkem) si zvolte Zrychlený výdej balíků. Pokud je pobočka ČP vybavena novým systémem načtete z mobilního telefonu čárový kód, který obdržíte v avízu.

Nestíháte? Balík za vás může vyzvednout kdokoliv, jen mu předáte kód který jste v avízu obdrželi a zásilku vyzvedne za vás tzv. třetí osoba.

Tak fofrem objednávejte cokoliv z naší nabídky na www.f-mobil.cz a využijte dopravu zdarma od Balíkovny (služba České pošty).

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

8

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil