nahoru

A co mu jako mám dát? F-mobil vymyslí dárky společně s vámi!

Už je to zase tady. Ač se to nezdá, pomalu se blíží Vánoce, vaši příbuzní a přátelé mají narozeniny nebo svátek. Vymýšlet zajímavé dárky, které by ostatní dokázaly potěšit, je tak rok od roku náročnější disciplína. My ji ovšem podstupujeme rádi, chceme přece našim blízkým udělat radost.

Jenomže novou košili dostal loni, pantofle předloni… Co teď? Naši fajnšmekři vám poradí! Uvidíte, že elektronika umí potěšit minimálně stejně jako praktické dárky ze světa textilu. Co komu vybrat?

Radost nejmenších

Jestli někdo opravdu dárek od F-mobil ocení, budou to právě děti. Mezi nimi takzvané měkáče opravdu nejedou, za to nový mobil nebo tablet frčí o dost víc. A k tomu novému super telefonu nezapomeňte dokoupit i ochranné sklo na displej a odolný kryt. To ocení hlavně vaše peněženka, abyste za půl roku nemuseli kupovat další. Stejně tak paměťová karta nebo powerbanka je něco, s čím nejen pod stromečkem nešlápnete vedle.

Tipy na dárek pro děti

Ulehčeme rodičů

Být rodič je fuška. Tak jim pojďme trochu ulehčit nějakým praktickým dárkem. Třeba takový robotický vysavač ušetří spoustu práce a domácnost bude o dost čistější než předtím. Stejně tak chytré osvětlení nebo zásuvky jistě potěší. A když každý člen rodiny přidá jako dárek nějaký chytrý komponent, můžete mít za chvíli hotový celý smarthome. Sportovnější rodiče určitě rozradostní chytré náramky, které jim budou pomáhat měřit jejich běžecké výkony.

Všechny tipy

I prarodiče chtějí elektroniku

I když se řada babiček a dědečků vzpírá moderním přístrojům, v dnešní době se bez nich neobejdou. Takový smartphone je asi moc nepotěší, existuje samozřejmě řada výjimek, ale takový mobil pro seniory s velkou klávesnicí a SOS tlačítkem je pro ně úplně fajnový. A uvidíte, že vhodným dárkem budou i výkonné reproduktory, aby byl pouštěný film dobře slyšet po celém bytě.

 

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

8

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil