nahoru

Příslušenství pro tablety

Tablety jsou dnes hojně vyhledávaným kompromisem mezi telefonem a notebookem. K jejich pohodlnému používání napomáhá celá řada příslušenství k tabletu. Mezi ně patří například držák na tablety nebo nabíječky. Někdy je potřeba investovat do výměny baterie do tabletu. Pro lepší ochranu je dobré pořídit si pouzdro na tablet, aby nedocházelo k poškození displeje, bude se vám velmi hodit ochranná fólie. Jaké všechno příslušenství k tabletům vám pomůže při jejich používání?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Baterie do tabletu
Muset sedět s tabletem neustále u zásuvky není příliš pohodlné. Pokud tedy již originální baterie přestává sloužit, vyplatí se koupit si náhradní. Baterie do tabletu jsou pouze originální. Kapacita baterie do tabletu začíná kolem 5 000 mAh a ty nejvýdržnější dosahují až 10 000 mAh.
Držáky na tablet
Abyste mohli tablet používat i v autě nebo na něm pohodlně sledovat filmy, vyplatí se pořídit si držák na tablet.

  • Držáky většinou mají danou velikost úhlopříčky tabletu, který je pro ně vhodný (např. od 7 do 10 palců).
  • Držák na tablet do auta je možné použít pro navigaci nebo aby mohli spolujezdci sledovat videa. Takové držáky je pak možné instalovat na zadní stranu hlavové opěrky předního sedadla, aby tablet nerušil řidiče.

Nabíječky pro tablety
  • Drátové nabíječky – většina tabletů dnes používá konektor microUSB nebo USB-C, takovou nabíječku lze tedy použít i pro mobilní telefon.
  • Bezdrátové nabíječky – pro dražší modely tabletů existují i bezdrátové stojánky, které přístroj dobíjí rychle a efektivně.

Ochranné fólie, tvrzená skla, pouzdra
Svůj tablet je třeba pořádně chránit před pádem nebo vniknutím prachu.
  • Ochranná fólie – slouží k ochraně displeje před poškrábáním a menšími nárazy. Je důležité ji aplikovat správně, aby na ní nezůstaly vzduchové bubliny a displej byl stále reaktivní. Ochrannou fólii vám aplikují fajnšmekři na všech prodejnách F-mobil.
  • Pouzdra na tablety – pomáhají chránit tablet před nadbytečným vniknutím prachu a nárazy. Při dobrém výběru navíc pouzdro na tablet vypadá velmi stylově a je vhodným módním doplňkem.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil