nahoru

Držáky na tablety

Držáky na tablety do auta jsou velkým pomocníkem při řízení. Tablet vám díky držáku do auta může sloužit jako navigace nebo na něm mohou spolucestující sledovat filmy. Držáky do auta se mohou uchycovat několik různými způsoby. Může jít o mechanické uchycení například do ventilace, pomocí přísavky na palubní desku nebo sklo či magneticky. Držáky na tablety do auta se také dají připevnit na zadní stranu hlavové opěrky, aby mohli spolucestující sledovat film. Jak vybrat ten správný držák na tablet?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

 • Uchycení držáku do auta
  Držák na tablet do auta se dá přichytit hned několika způsoby.
  • Mechanické uchycení – tento způsob se hodí k zachycení tabletu na palubní desku nebo ventilaci. Velmi jednoduše se nandavá i sundavá, navíc drží velmi spolehlivě.
  • Přísavka – některé držáky mají místo uchycení silnou přísavku. Díky tomu je možné držák umístit na přední sklo nebo jinou rovnou, přilnavou plochu.
  • Magnet – existuje i magnetické uchycení tabletu. V takovém případě stačí vybrat vhodnou plochu a držák na ní umístit, tablet na ní bude držet sám.
  • Oblíbenou možností je i uchycení zezadu hlavové opěrky u řidiče. Spolujezdci tak mohou společně sledovat film, aniž by řidič byl rušen.

  Rozpětí držáku na tablet
  Držáky na tablety do auta jsou nastavitelné podle velikosti tabletu. Jejich rozpětí se počítá podle délky úhlopříčky displeje. Držák tak může uchytit tablety o velikosti 7“-10“. Druhou možností je držák speciálně uzpůsobený na konkrétní model tabletu. Do něj přístroj pasuje naprosto přesně a nemusí se nijak přenastavovat.
  Kolik to stojí?
  • Držáky na tablet do auta jsou poměrně levnou záležitostí, nejlevnější seženete do 200 Kč.
  • Běžný držák pak stojí kolem 250-350 Kč, dražší držáky se příliš nevyrábějí.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil