nahoru

Baterie do tabletu

Baterie jsou pro tablety životně důležité, bez nich by telefony nemohly fungovat, protože dodávají energii, kterou Váš mobil potřebuje. Životnost tabletů je omezená, ale můžete ji snadno prodloužit, když si včas pořídíte baterii novou. Baterie do tabletu je vhodná tehdy, když už Vám stará baterie nevydrží nabitá ani jeden den nebo je zdeformovaná či nafouklá. Baterie do tabletů mohou také podporovat bezdrátové nabíjení, které je stále více v módě. Jak vybírat ty nejlepší baterie do tabletu?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Originální vs. alternativní
Při kupování nové baterie je třeba myslet na to, jestli si daný přístroj chcete ještě několik let ponechat nebo ho brzy vyměníte za jiný.

  • Originální baterie – se vyrábějí pro konkrétní model daného tabletu. Mohou však fungovat i do dalších zařízení dané vývojové řady. Výhodou je naprostá kompatibilita se zařízením. Náhradní originální baterie vyrábějí všechny velké značky jako Asus, Huawei nebo Samsung.
  • Alternativní baterie – jsou univerzální a pokud sedí velikostně, měly by ve vašem tabletu fungovat. Mohou mít větší kapacitu než originální baterie, nevýhodou však mohou být problémy s nabíjením. Jsou také o něco levnější než originální baterie.

Podle jakých parametrů vybírat?
  • Kapacita – hlavním faktorem při výběru baterie do tabletu je její kapacita, která se udává v mAh. Méně výkonným tabletům stačí kapacita kolem 5 000 mAh, pokud potřebujete výdržnější, hledejte baterii s kapacitou nad 7 000 mAh.
  • Bezdrátové nabíjení – některé tablety mají baterie s podporou bezdrátového nabíjení. V takovém případě je stačí položit na nabíjecí plochu a tablet se velmi rychle dobíjí. Pokud tedy kupujete novou baterii do takového tabletu, pořiďte ji také s podporou bezdrátového nabíjení.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil