nahoru

Příslušenství pro počítače

Stolní počítače i notebooky mají celou řadu příslušenství, bez kterého se neobejdete. K takřka povinnému příslušenství pro počítače patří myš a klávesnice, oboje může být drátové i bezdrátové. Mezi užitečnými doplňky nalezneme brašny na notebooky, sluchátka, mikrofon či webkameru, hudbu si můžete zesílit z počítače pomocí reproduktorů. Pro uchování dat a jejich bezpečnou zálohu se využívají USB flash disky. Co všechno patří mezi příslušenství pro počítače a jak správně vybrat?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Brašny na notebooky
Brašny na notebooky jsou praktické pro přenášení cenného přístroje a zároveň slouží jako vhodný módní doplněk. Při výběru dbejte především na správný rozměr, jestli má brašna na notebook pás přes rameno a zda nabízí více kapes, do nichž je možné strčit myš či nabíječku.
Flash USB disky
Pro přenos i zálohu dat se dnes hojně používají flash USB disky.

  • Při výběru dbejte především na velikost flashky. Pokud ji chcete mít jako zálohu pro své dokumenty, stačí velikost úložiště kolem 8 GB. Kdo na ní chce mít nahrané fotky či filmy, měl by volit flashku o velikosti aspoň 32 GB, ideálně však 128 nebo 256 GB.

Klávesnice
  • Klávesnice jsou nutností pro stolní počítače, používají se však i u notebooků. Mohou být klasické drátové s USB konektorem, řada klávesnic však už využívá bezdrátové připojení.
  • Kancelářské klávesnice slouží především pro psaní na počítači, ty herní jsou většinou podsvícené a uzpůsobené pro co nejlepší zážitek ze hry.

Mikrofony
Pokud používáte Skype či jiné hovory přes PC, je mikrofon nutností. Vyplatí se pořídit si pořádný mikrofon k počítači, aby vám bylo dobře rozumět. A pokud chcete třeba někdy natáčet videa či let‘s playe, je kvalitní mikrofon povinností.
Myši
  • Myši k počítači mohou být propojené USB kabelem nebo bezdrátově. Bezdrátové myši vám dávají větší svobodu a možnost ovládat počítač na dálku, musí se v nich však měnit baterie.
  • Časté držení myši způsobuje problémy se šlachami, proto se vyplatí investovat do speciálně upravených myší, které dávají vaší ruce ulevit. Hráči zase ocení herní myši se speciálními tlačítky a skvělým designem.

Reproduktory a reprosoustavy
Reproduktory slouží k zesílení zvuku vycházejícího z počítače. Hodí se proto pro milovníky hudby a pro sledování filmů. Při výběru dbejte na způsob propojení s počítačem či telefonem, na jejich velikost a také výkon.
Sluchátka
  • Sluchátka k počítači se hodí v případě, že se nacházíte na veřejnosti a chcete si pustit hudbu či se podívat na video.
  • Herní sluchátka mají i mikrofon, aby bylo možné hovořit se svými spoluhráči, aniž by vás u toho cokoliv vyrušovalo.

Webkamery
Webkamery se používají pro přenos obrazu při videohovorech. Díky tomu můžete pořádat konference na dálku, při kterých se uvidíte nebo se vidět s přáteli, se kterými zrovna nemůžete být. Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil