nahoru

Sluchátka

Sluchátka k PC jsou ideální pro hraní her nebo sledování videí. Jsou pro uši pohodlná a přinášejí velmi kvalitní zvuk. To vše za nižší cenu než sluchátka klasická. Díky nastavitelné velikosti vám sluchátka skvěle padnou a netlačí. Existují upravená herní sluchátka, která mají i mikrofon pro komunikaci se spoluhráči. PC sluchátka se běžně používají doma i v kanceláři, aby vás nikdo nerušil. Sluchátka k PC též jsou otevřená, uzavřená a polouzavřená. Jak správně vybrat sluchátka k počítači?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Jaký typ sluchátek k PC vybrat?
Ať už sluchátka vybíráte k notebooku nebo počítači, měli byste napřed vědět, k čemu je budete nejčastěji používat. Rádi telefonujete s přáteli a chcete mít jistotu, že budete slyšet každé slovo i přes okolní šum? Nebo si chcete užít ničím nerušenou zábavu při hraní her a pocítit přitom každý detail zvukových efektů? Jakmile si zodpovíte tyto otázky máme pro vás nabídku tří druhů sluchátek k PC, ze kterých si určitě vyberete:

  • Herní sluchátka – zvuk je specifický svými hlubokými basy, aby vás hra naplnila pořádnou porcí adrenalinu. Navíc jsou vybavena mikrofonem.
  • Sluchátka na volání nebo do kanceláře – lehká, praktická sluchátka pro každodenní volání se hodí i do call center, díky méně masivní konstrukci a něžnějšímu zvuku vás ani při dlouhodobém používání nebolí uši.
  • Sluchátka na doma – nejdůležitější funkcí těchto sluchátek je pohodlí. Můžete je poslouchat mnoho hodin, aniž byste pociťovali diskomfort. Nemají mikrofon a hodí se především k poslechu hudby nebo sledování videa.
Provedení
Další kritérium, podle kterého vybírat sluchátka, je jejich přilnavost k uším:
  • Sluchátka okolo uší – větší a pohodlnější sluchátka zpravidla s kvalitnějším zvukem. Jsou těžší, hůře přenositelná, a proto méně praktická na cesty.
  • Sluchátka na uši – jednodušší, zpravidla lehčí a vhodná, pokud často cestujete. Nevýhodou je menší pohodlí.
Konstrukce
Poslední vlastností sluchátek je jejích zvuková izolace od okolí:
  • Otevřená – téměř nezkreslují zvuk. Jsou více propustná pro zvuky z okolí.
  • Uzavřená – opak předchozího, téměř nepropouští šum, obdobně je zvuk ze sluchátek téměř neslyšný pro okolí.
Polouzavřená – jak napovídá název, tato sluchátka k PC jsou “něco mezi“ předchozími typy, částečně tlumí zvuky okolí, částečně propouštějí zvuk ze sluchátek Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil