nahoru

Reproduktory a reprosoustavy

Reproduktory a reprosoustavy se hodí pro pohodový poslech hudby nebo audioknih doma i na pořádnou párty. Reprosoustavy se také používají k počítačům pro zlepšení zvuku. Menší reproduktory je zas možné s sebou vzít v podstatě kamkoliv, kde chcete poslouchat hudbu. Velmi oblíbené jsou bezdrátové reproduktory, které se musí nabíjet, ale většinou se dají i propojit přes kabel. Jak vybrat ty správné reproduktory a reprosoustavy?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Zapojení reprosoustavy
Většina reprosoustav používá drátové připojení k přístrojům, oproti tomu stále více reproduktorů je bezdrátových. K počítači nebo telefonu se připojují přes Bluetooth nebo Wi-Fi. Reprosoustavy k propojení používají nejčastěji Jack 3,5 mm, který se dá snadno připojit k počítači i k telefonu. Díky tomu není nutné reprosoustavy dobíjet nebo jim měnit baterky.
Výkon reprosoustavy
Při pořizování reproduktorů je pro vás samozřejmě zásadní jak hlasitě a kvalitně budou hrát.

  • Výkon do 20 W – se hodí spíše pro domácí používání. I malé reproduktory se silou pouhých několika Wattů dokážou hlasitost zvuku o hodně zvýšit. Lépe se vám tak bude koukat na film, poslouchat muzika nebo audiokniha.
  • Výkon nad 20 W – je určen pro venkovní nebo rozlehlé prostory, ve kterých je potřeba pořádné hlasitosti. Velké párty reproduktory mají výkon ve stovkách W a mohou být slyšet opravdu hodně daleko.

Počet reproduktorů
Kvalitu zvuku se samozřejmě odvíjí i od počtu reproduktorů. U základní reprosoustavy k počítači je běžný jeden, u větších už jsou to potom dva nebo tři. V takovém případě je většinou jeden hlavní a ostatní jen dotvářejí zvuk pomocí vyšší basování nebo speciálních zvuků v písni. Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil