nahoru

Pouzdra Materiál: Silikon

Silikonová pouzdra slouží k ochraně mobilního telefonu. Oblíbený je silikonový zadní kryt, který pomáhá chránit mobil při pádu a proti poškození. Vyrábějí se i 360° silikonová pouzdra pro ochranu celého telefonu. Další možností je silikonové flipové pouzdro, což je pouzdro typu kniha s tím, že přední strana bývá průhledná. Silikonová pouzdra se však vyrábějí i na AirPody, powerbanky nebo dokonce i na elektronické cigarety. Podle jakých všech kritérií se vybírají silikonová pouzdra?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

nebo si vyhledejte model:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Jaké jsou typy silikonových pouzder?

  • Silikonový zadní kryt – nejčastější typ silikonového obalu. Je vhodný především pro ochranu telefonu při pádu. Zároveň telefon v ruce se zadním krytem méně klouže, drží se tak lépe v ruce. Samotný zadní kryt však při nárazu neochrání displej, proto k němu doporučujeme přikoupit ochrannou fólii nebo tvrzené sklo k zajištění maximální ochrany celého telefonu.
  •  Silikonové flipové pouzdro – další možností je pouzdro typu kniha, které se otevírá, předek bývá průhledný. Při zavření se zajišťuje magnetickou přezkou, díky čemuž zvládne ochránit celý telefon.
  • Silikonová pouzdra – kromě pouzder na telefony existují také silikonová pouzdra na AirPody a vyrábějí se také silikonová pouzdra na elektronické cigarety a powerbanky.
  • 360° silikonová pouzdra – tento typ chrání celý mobilní telefon. Kryt je udělán pro zadní i přední stranu.
  • SIlikonová pouzdra se velmi liší tloušťkou. Začínají už na ultratenkých 0,1 mm až po robustní odolná pouzdra.
Správný rozměr silikonového pouzdra
  • Zadní kryty i flipová pouzdra se vyrábějí z naprosté většiny případů na míru konkrétnímu modelu telefonu. Kromě toho že nemusíte řešit přesnou velikost mají i pasující otvory na fotoaparát či reproduktor.
  • Silikonová pouzdra se vyrábějí na takřka všechny novější typy telefonů, vyrábějí je slavné značky jako Samsung i ty zatím méně známé typu Realme.
Kvalitní design je základ
Silkonová pouzdra nabízejí celou řadu možností, jak vylepšit vzhled vašeho mobilního telefonu. Většinou máte na výběr z několika různých barevných variant, případně s atraktivními motivy. Dražší telefony pak mají silikonové kryty se speciálními designy, do nichž se zapojují i slavní návrháři. Můžete si tak pořídit silikonové pouzdro Karl Lagerfeld, pouzdro Guess nebo pouzdro U.S.Polo. Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Pouzdra Materiál: Silikon - vyberte si z kategorií

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil