nahoru

Pouzdra U.S. Polo

Pouzdra U.S. Polo patří mezi nejpopulárnější obaly a kryty na mobilní telefony či sluchátka. Proti pádu váš telefon ochrání zadní kryt U.S. Polo, který je vhodné pořizovat v kombinaci s ochrannou fólií nebo tvrzeným sklem. Vyrábí se též pouzdro na AirPody U.S. Polo. Pouzdra U.S. Polo jsou oblíbená především díky vysoké kvalitě a speciálnímu designu, který dokáže vzhled telefonu pozvednout na ještě lepší úroveň. Podle jakých parametrů by mělo být vybíráno pouzdro U.S. Polo?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

nebo si vyhledejte model:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Jaké jsou typy pouzdra U.S. Polo?
V naší nabídce je možné nalézt hned několik typů pouzdra U.S. Polo.

  •       Pouzdro na AirPody – je vyrobeno ze silikonu a chrání bezdrátová sluchátka i s jejich nabíjecí stanicí před pádem. Má také očko s připínací karabinou, sluchátka je tak možné přidat třeba ke klíčům.
  •       Zadní kryt na telefon – pouzdra U.S. Polo se nejčastěji vyrábějí na nejnovější luxusní mobilní telefony. Nemůže tak chybět kryt na iPhone 11 od Apple nebo Samsung Galaxy. Jde o kvalitní silikonová pouzdra, která váš telefon spolehlivě ochrání, zvláště v kombinaci s tvrzeným sklem. Jsou udělána přímo na konkrétní model telefonu, pasují tedy přesně na všechny konektory a fotoaparát.
Podle čeho vybrat pouzdra U.S. Polo?
  •   Barva a design – hrají u luxusních pouzder velkou roli. Na všech pouzdrech najdeme slavný znak U.S. Polo, tedy muže na koních hrajících pólo. Kryty se vyrábějí v řadě barevných provedeních, nejčastější je bílá a černá. Zvolit však můžete třeba i zelenou nebo modrou.
  •   Cena – není sice nejnižší, ale velmi se vyplatí investovat do pouzdra za několik set korun, které pak zachrání telefon za desítky tisíc. Cena pouzdra na Airpody se pohybuje okolo 300 korun, za zadní kryty telefonů dáte částku 500-800 Kč.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil