nahoru

Pouzdra Vlastnosti a funkce: Uchycení za pásek

Pouzdra na pásek jsou praktické ochranné obaly pro mobilní telefony i sluchátka. Pouzdro za opasek umožňuje přichycení telefonu na dostupné místo i při pohybových aktivitách. Pouzdra na pásek jsou navíc udělána tak, aby telefon chránila i před prachem a jinými nečistotami. Pouzdra se vyrábějí na tlačítkové i dotykové telefony, je s nimi také možné chránit i AirPody. Vybírají se podle velikosti, materiálu nebo designu. Jak tedy vybrat to nejvhodnější pouzdro za opasek?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

nebo si vyhledejte model:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Typy pouzdra za opasek

  • Pouzdro na tlačítkový telefon – jiné druhy pouzder se na tlačítkové telefony příliš nevyrábí, nejsou totiž tolik potřeba. Pouzdro za opasek se však může hodit i třeba mobilů pro seniory, pokud si mobil nemáte kam jinam dát. Pouzdra na pásek vyrábí například Aligator.
  • Pouzdro na dotykový telefon – připnout si dotykový telefon za opasek se hodí hlavně ve chvíli, kdy nemáte žádné zavazadlo nebo malé kapsy. Také je mobil více po ruce při sportu a dalších outdoorových aktivitách.
  •  Pouzdro na sluchátka – může mít malý kroužek nebo karabinu, díky níž je ho možné připnout na úzký pásek nebo třeba na klíče.
Správný materiál
  •  Pouzdra za opasek se nejčastěji vyrábějí ze silikonu. Takové obaly jsou lehké a výdržné, mobilní telefon nebo sluchátka je díky nim dobře ochráněn.
  • Další možností je koženkový či kožený obal, který je spolehlivou ochranou pro telefon. Například pouzdra FIXED se vyrábějí ručně v Čechách v Prostějově.
Další kritéria pro výběr
  • Velikost – pouzdra za opasek se na rozdíl od většiny ostatních nedělají příliš často na konkrétní modely telefonů. Většina pouzder má velikost udávanou jako u oblečení (S, M, L…) Nevybírejte však zbytečně velké, jinak se v něm mobil bude pohybovat a funkce dobré fixace ztratí na významu.
  • Design – i praktická pouzdra za opasek by měla vypadat hezky. Proto je v nabídce řada barev, včetně luxusních kožených pouzder. U sluchátek najdeme i pouzdra od takových módních velikánů jako Karl Lagerfeld.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Pouzdra Vlastnosti a funkce: Uchycení za pásek - vyberte si z kategorií

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil