nahoru

Potíže s dárky? Pomohou vám dárkové poukazy F-mobil!

Každý rok je to podobné. Přemítáte, co by si asi váš partner, potomek rodič přál za dárek. S přibývajícím počtem let je výběr stále těžší a těžší. Naštěstí pro vás máme elegantní řešení.

Dárkové poukazy

Pořád samé dárky

Vybírat kvalitní dárky je fuška. Schválně si pojďme vyjmenovat pár příležitostí, kdy se od nás očekávají dárky. Potřebujete vymyslet dárky na narozeniny, svátek a Vánoce. Tyto příležitosti si vynásobte počtem vašich nejbližších. K tomu se také očekává dárek na den matek, den otců, výročí, Valentýn, za vysvědčení u dětí a takhle bychom mohli pokračovat donekonečna. K tomu chcete občas koupit něco jen tak pro radost. No zkrátka být dobrý dárce je dřina.

Originalita se cení

Když je někdo s dárky v koncích, řeší své obtíže většinou obálkou s penězi. Tento dárek určitě potěší. Na druhou stranu na dárky se většinou těšíme hlavně kvůli momentu překvapení, co si pro nás naši blízcí připravili. Pokud ale vážně netušíte, jaký přesně mobil nebo tablet by si váš syn přál, máme pro vás řešení. Kupte fajnový dárkový poukaz!

Jaké dárkové poukazy mohu pořídit?

Zní vám dárkový poukaz jako fajn nápad? V nabídce máme hned tři možnosti. Pořídit můžete poukazy v hodnotě 300, 500 a 1 000 Kč. Jasně, tisícovka je na nový mobil málo… U nás však není problém pořídit poukazů víc a při koupi produktu je složit dohromady. Fungují i jako příspěvek pro ratolest na nový nadupaný iPhone nebo elektrokoloběžku. Kus částky se zaplatí z poukazů od vás a zbytek peněz si doplatí sama.

Stačí to?

Říkáte si, že poukaz v hodnotě 300 Kč je na elektroniku málo? U nás se přitom za takovou cenu dá koupit řada kvalitních doplňků. Pořídit si za takový poukaz můžete třeba gamepad, tvrzená skla, baterku do mobilu a řadu dalších věcí.

Poukaz v hodnotě 500 Kč se zas dá využít na powerbanky, paměťové karty s velkou kapacitou či sluchátka.

Máte vybráno?

Naše dárkové poukazy jsou zkrátka ideálním kompromisem mezi neosobním darováním peněz a koupením nechtěného dárku. Obdarovaný si může pohodlně vybrat v jakékoli z našich více než 10 prodejen, s našimi poukazy nebudou žádné narozeniny či svátek fiasko.

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

8

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil