nahoru

Nabíječky Typ konektoru: lightning

Každé zařízení obsahující akumulátor, ať už je to mobilní telefon, tablet, notebook nebo holicí strojek, potřebuje čas od času nabít. Běžná tak je USB nabíječka nebo mobilní nabíječka. Existuje jich však mnohem více. Nabíječka do auta vám pomůže na cestách, kdy si budete dobíjet své zařízení například s navigací přímo z autobaterie. Stále více populární možností je také bezdrátová nabíječka, opakem jsou síťové nabíječky. Jaké všechny druhy nabíječek existují a jak vybrat tu správnou vám pomůže následující text.
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

nebo si vyhledejte model:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Jaké jsou typy nabíječek?

  • USB nabíječkazákladní kabel, který nalezneme jako příslušenství u většiny mobilních telefonů, tabletů apod. Na jednom konci se nachází USB konektor k zapojení do zdroje elektřiny, z druhé strany se podle modelu zařízení nachází Micro USB, USB-C nebo Lightning.
  • Mobilní nabíječkau většiny nových telefonů rozložitelná na kabel a adaptér. Dnes se běžně používá konektor microUSB, USB-C a Lightning. Speciální mobilní nabíječkou je tzv. rychlonabíječka, která váš telefon nabije během pár minut, vyžaduje ale odpovídající technologii v mobilním telefonu.
  • Nabíječka na tabletjedná se o nabíječky stejné jako u mobilních telefonů, liší se pouze výkonem, který bývá u nabíječek tabletů vyšší. Obecně je možné dobíjet tablet nabíječkou od mobilu, může to zabrat ale víc času. Naopak při dobíjení telefonu nabíječkou od tabletu je třeba dát si pozor, aby nebyl výkon adaptéru vyšší než maximální povolený nabíjecí výkon telefonu.
  • Nabíječka do autanabíječka do auta využívá jiného konektoru, který je napájen ze zapalování. Znamená to, že vaše zařízení může být nabíjeno kdykoliv při jízdě, proto se nabíječka do auta hodí na cesty.
  • Bezdrátová nabíječkapatří mezi nejnovější trend elektroniky. Telefon se pokládá na speciální destičku, která funguje jako nabíječka. Jde tak o šikovné nabíjení bez zbytečných kabelů.
  • Nabíjecí adaptéršikovná pomůcka pro nabíjení různých spotřebičů. Univerzální nabíječka obsahuje mnoho konektorů a vy tak můžete zapojit více přístrojů najednou.
  • Autonabíječka – záchranná nabíječka pro řidiče. Motor v autě se může vybít třeba, pokud máte dlouho puštěné rádio, když automobil stojí nebo i třeba kvůli nízkým teplotám v zimě. 
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil