nahoru

Klasické telefony (nedotykové) CPA

I když tlačítkové telefony jsou stále více ve stínu dotykových, nabídka je pořád velmi široká. Jde o skvělou variantu pro lidi, kterým stačí, že mobilní telefon umí volat, psát zprávy a má několik základních aplikací jako kalendář nebo budík. Klasické telefony jsou také velmi populární variantou jako mobily pro seniory, jimž se zařízení lépe ovládá a je také více odolné. Tlačítkové telefony mohou být i udělané do V. Klasické telefony se vybírají dle celé řady parametrů, které to jsou?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Dostupnost na prodejnách

Operační systém

Android nebo iOS?

Počet objektivů zadního fotoaparátu

Rozlišení hlavního fotoaparátu

  Od:

  Do:

Optický zoom

Počet jader

Úhlopříčka displeje

  Od:

  Do:

Rozlišení displeje

Použití telefonu

Konstrukce telefonu

Podpora paměťových karet

Paměťová karta max

WIFI (WLAN)

Internet v mobilu

Hmotnost

  Od:

  Do:

Kapacita baterie

  Od:

  Do:

Rychlonabíjení

Datový / napájecí konektor

Sluchátkový konektor

Typ SIM karty

Čtečka otisků prstů

Odolnost proti pádu

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Typ telefonu

 • Klasické tlačítko telefony jsou populární pro svou jednoduchost a odolnost. Vydrží pád z větších výšek než dotykové, lépe vzdorují prachu a dají se dobře ovládat v rukavicích. V dnešní době se oceňuje i jejich omezená možnost     prokrastinace a menší rušivost.
 • Véčkový telefon má o něco protáhlejší displej. Zároveň je menší a kompaktnější. Díky typickému zahnutí do V se s ním lépe telefonuje, dokáže kvalitněji zvukově pokrýt vaše ucho a ústa.    
Podle čeho vybírat tlačítkový telefon?
Při vybírání vhodného přístroje se zaměřte na několik důležitých kritérií.
 • Kvalita tlačítek – je třeba vyzkoušet, jestli vám vyhovuje rozvržení tlačítek, jaké daný klasický telefon má. A také zda se dají všechna opravdu dobře a bez problémů zmáčknout.
 • Displej – tlačítkové telefony nemají displej příliš velký, proto je nutné, aby se     vám z něj opravdu dobře četlo.
 • Odolnost – kdo pracuje v prostředí náročném pro elektroniku (stavba, příroda atd.),  měl by si zvolit speciální odolný tlačítkový telefon. Kryt IP67 nebo IP68 dokáže zabránit poškození od nečistot a částečně chrání i před vodou.
 • Funkce – tlačítkové mobily jsou dnes různě vyspělé. Skoro všechny již mají     fotoaparát nebo svítilnu, dají se na nich hrát jednoduché hry. Existují však již i tlačítkové smartphony, se kterými se dá připojit k internetu, nebo používat mapy, ale jsou u nás jen velmi vzácně!
Jaké další doplňky se hodí ke klasickému telefonu?
 • SOS tlačítko je vhodné pro nouzové případy. Jeho stisknutím se automaticky vytočí předem navolené číslo, pošle  SMS a je možné díky němu sdílet i svou aktuální polohu.
 • Stojánek na mobil slouží jako dobíjecí stanice, navíc se v něm tlačítkový telefon lépe hledá, než když ho pokládáte vždy někam jinam.
 • Micro USB konektor se hodí, když nemáte vlastní nabíječku. Většina vašich známých nejspíš má nabíječku na dotykový telefon. Díky konektoru si svůj tlačítkový mobil nabijete i tak.
Které značky klasické telefony vyrábějí?
Nejznámějším a nejpopulárnějším výrobcem, který vyrábí tlačítkové mobilní telefony, je rozhodně NOKIA. Oblíbené jsou i klasické telefony od Aligator, Evolveo a Caterpillar. Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil