nahoru

Klasické telefony (nedotykové) Aligator

I když tlačítkové telefony jsou stále více ve stínu dotykových, nabídka je pořád velmi široká. Jde o skvělou variantu pro lidi, kterým stačí, že mobilní telefon umí volat, psát zprávy a má několik základních aplikací jako kalendář nebo budík. Klasické telefony jsou také velmi populární variantou jako mobily pro seniory, jimž se zařízení lépe ovládá a je také více odolné. Tlačítkové telefony mohou být i udělané do V. Klasické telefony se vybírají dle celé řady parametrů, které to jsou?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Dostupnost na prodejnách

Operační systém

Android nebo iOS?

Počet objektivů zadního fotoaparátu

Rozlišení hlavního fotoaparátu

  Od:

  Do:

Počet objektivů selfie fotoaparátu

Optický zoom

Rozlišení videa

Počet jader

Úhlopříčka displeje

  Od:

  Do:

Rozlišení displeje

Použití telefonu

Konstrukce telefonu

Paměť RAM

Vnitřní úložiště

Podpora paměťových karet

Paměťová karta max

WIFI (WLAN)

Internet v mobilu

Hmotnost

  Od:

  Do:

Kapacita baterie

  Od:

  Do:

Rychlonabíjení

Datový / napájecí konektor

Sluchátkový konektor

Typ SIM karty

Počet kontaktů

Čtečka otisků prstů

Odolnost proti pádu

Certifikace odolnosti

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Typ telefonu

 • Klasické tlačítko telefony jsou populární pro svou jednoduchost a odolnost. Vydrží pád z větších výšek než dotykové, lépe vzdorují prachu a dají se dobře ovládat v rukavicích. V dnešní době se oceňuje i jejich omezená možnost     prokrastinace a menší rušivost.
 • Véčkový telefon má o něco protáhlejší displej. Zároveň je menší a kompaktnější. Díky typickému zahnutí do V se s ním lépe telefonuje, dokáže kvalitněji zvukově pokrýt vaše ucho a ústa.    
Podle čeho vybírat tlačítkový telefon?
Při vybírání vhodného přístroje se zaměřte na několik důležitých kritérií.
 • Kvalita tlačítek – je třeba vyzkoušet, jestli vám vyhovuje rozvržení tlačítek, jaké daný klasický telefon má. A také zda se dají všechna opravdu dobře a bez problémů zmáčknout.
 • Displej – tlačítkové telefony nemají displej příliš velký, proto je nutné, aby se     vám z něj opravdu dobře četlo.
 • Odolnost – kdo pracuje v prostředí náročném pro elektroniku (stavba, příroda atd.),  měl by si zvolit speciální odolný tlačítkový telefon. Kryt IP67 nebo IP68 dokáže zabránit poškození od nečistot a částečně chrání i před vodou.
 • Funkce – tlačítkové mobily jsou dnes různě vyspělé. Skoro všechny již mají     fotoaparát nebo svítilnu, dají se na nich hrát jednoduché hry. Existují však již i tlačítkové smartphony, se kterými se dá připojit k internetu, nebo používat mapy, ale jsou u nás jen velmi vzácně!
Jaké další doplňky se hodí ke klasickému telefonu?
 • SOS tlačítko je vhodné pro nouzové případy. Jeho stisknutím se automaticky vytočí předem navolené číslo, pošle  SMS a je možné díky němu sdílet i svou aktuální polohu.
 • Stojánek na mobil slouží jako dobíjecí stanice, navíc se v něm tlačítkový telefon lépe hledá, než když ho pokládáte vždy někam jinam.
 • Micro USB konektor se hodí, když nemáte vlastní nabíječku. Většina vašich známých nejspíš má nabíječku na dotykový telefon. Díky konektoru si svůj tlačítkový mobil nabijete i tak.
Které značky klasické telefony vyrábějí?
Nejznámějším a nejpopulárnějším výrobcem, který vyrábí tlačítkové mobilní telefony, je rozhodně NOKIA. Oblíbené jsou i klasické telefony od Aligator, Evolveo a Caterpillar. Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil