nahoru

Držáky na stůl

Držáky na stůl se používají především v domácnostech pro mobilní telefony, notebooky, hodinky a tablety. Díky nim lze displej nastavit tak, aby se na něm daly pohodlně hrát hry nebo koukat na film. V případě tabletu se takto lépe pracuje, dají se tak dělat grafické práce, editovat fotky nebo stříhat videa. K tomu je dobré pořídit si stylus pro co nejlepší výkon. Stojánek na stůl může být jako magnetický, některé mohou zařízení také bezdrátově dobíjet. Jaká všechny využití má a čím je specifický držák na stůl?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Jaké existují držáky na stůl?

  • Mezi nejlevnější patří skládací stojánek pro telefon. Ten lze jednoduše složit do kapsy, je tedy velmi snadno přenosný a může se nosit v obalu s telefonem.
  • Další možností je prstýnek se stojánkem. Ten funguje podobně jako PopSocket, dá se nosit neustále připevněný na mobilu a neustále za kroužek přidržovat. Zároveň se dá upravit jako držák na stůl.
  • Mezi velmi oblíbené patří magnetický držák na stůl. Mobil či tablet je díky němu připevněn opravdu dobře, drží ho magnet v kombinaci s kovovými plíšky. Ty lze koupit samostatně nebo v sadě, jsou také součástí balení samotného držáku.
  • Dražší možností je hliníkový stojánek. Ten je multifunkční, používá se jako držák pro mobily, tablety i chytré hodinky. Existuje však i speciální typ pro notebooky, pokud vám pro psaní více vyhovuje nakloněný notebook.
  • I držáky na stůl mohou být s přísavkou. Díky tomu je lze použít i jako držáky na palubní desku nebo na sklo. Díky flexibilnímu kloubu si displej nastavíte přesně tak, jak vám vyhovuje.
  • Oblíbenými jsou i držáky s bezdrátovým nabíjením. Díky nim není třeba řešit v půlce filmu, že se vám vybíjí tablet. Slouží také trochu jako dokovací stanice, díky níž svoje zařízení vždy najdete nabíjené na stejném místě. Jejich cena se pohybuje mezi 600-800 Kč.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil