nahoru

Držáky Použití: Na motorku

Držáky slouží k připevnění mobilu či tabletu na potřebné místo. Držáky do auta či na kolo mohou sloužit především jako navigace, držáky na stůl zas pro pohodlné sledování filmů. Existují i outdoorové držáky na motorku nebo kolo, které dokážou telefon ochránit i před vodou nebo prachem. Držáky se liší způsobem upevnění, svou velikostí a zda jsou vyrobeny na konkrétní model zařízení. Držáky mohou být také magnetické, u něhož není třeba řešit rozměry mobilu nebo tabletu. Jaké všechny držáky existují?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Jaké jsou druhy držáků?
V nabídce naleznete celou řadu druhů a typů držáků.

  • Držáky na řidítka – slouží k upevnění telefonu na vaše kolo, motocykl či skútr. Ten vám tak může sloužit jako navigace nebo v případě bicyklu místo tachometru. Držáky na řidítka většinou mají i voděodolný uzavíratelný obal, který chrání mobil i za vysoké rychlosti, za deště nebo na prašných cestách.
  • Držáky na motorku – hledáte-li držák přímo na motorku, je třeba najít takový, který má dobrou ochranu. Budete se s ním pohybovat ve velkých rychlostech, i drobná závada tak může způsobit poškození nebo spadnutí telefonu.
  • Držáky na kolo – tablet nebo mobil v držáku na kolo je možné použít jako navigaci či jako tachometr k měření rychlosti a ujeté vzdálenosti. I v tomto případě je většina obalů vodě a prachu odolná.
  • Držáky do auta – se hodí, když používáte mobil jako navigaci nebo se spolucestující chtějí společně dívat na film. Dle typu připojení jich existuje několik druhů, které jsou uvedeny níže.
  • Držáky do ventilace – se používají v autě k připevnění mobilu jako navigace. Mohou být magnetické nebo k mechanickému připnutí na mřížku ventilace.
  • Držáky na palubní desku – další možností v autě je držák na palubní desku. Zde převažuje magnetický typ, případně s přísavkou, aby na palubní desce dobře držel.
  • Držáky na sklo – pokud vám ani jedna z výše zmíněných možností nevyhovuje, zvolte do auta držák na sklo. Díky kvalitní přísavce nebude sjíždět dolů a vy ho budete mít blíž výši očí. Není tak problém sledovat cestu před sebou i na mapě.
  • Držák na stůl – je vhodný pro pohodlné sledování filmů nebo práci z mobilního telefonu nebo tabletu. Jde o nastavitelné stojánky, s nimiž nastavíte vhodný úhel pro lepší používání.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil