nahoru

Držáky na mobily Upevnění: Na řidítka

Držáky na řidítka se používají pro připevnění telefonu na jízdní kolo nebo motocykl. Slouží především jako navigace, dají se však v případě bicyklu využít například i jako tachometr. Držáky na řidítka by měly mobil účinné ochránit před deštěm či prachem, jinak by se mobilní telefon rychle poškodil. Držáky se liší také velikostí nebo způsobem upevnění na řidítka. Držáky na řidítka mohou být použity i do auta nebo do domácnosti. Podle čeho se vybírá ten správný držák na řidítka?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Na co se držáky na řidítka používají?

  • Držáky na motorku – je v podstatě jediná možnost, jak mít na motocyklu kvalitní navigaci. Nikdo se vám na cestu nepodívá, každou chvíli zastavovat a složitě hledat v telefonu není dobré řešení. Držáky na motorku mají velmi kvalitní upevnění, počítají se silou větru ve vysokých rychlostech.
  • Držáky na kolo – v tomto případě není třeba používat mobilní telefon pouze jako navigaci, může posloužit i jako tachometr pro vaši rychlost, ujetou trasu nebo další statistiky. I zde by upevnění mělo být nadstandardní, zvláště pokud máte trekové či horské kolo a běžně s ním vyrážíte do terénu.

Jaké atributy by měly držáky mít?
  • Odolnost a ochrana – na rozdíl od jiných typů držáků, musí ty na řidítka počítat s vrtkavostí počasí. Proto je většina udělána jako uzavíratelný obal se zipem, který je voděodolný. Zároveň také chrání před prachem a dalšími nečistotami, jež by kvůli vysokým rychlostem mobil brzy poškodily.
  • Velikost – určuje, jak velký mobilní telefon se do nich vejde. Kvůli už několikrát zmiňovaným těžším podmínkám vybírejte opravdu pečlivě, aby počet palců opravdu seděl s rozměry vašeho telefonu. Existují i univerzální držáky s určitým rozpětím, které však není nekonečné, proto zkontrolujte, zda se do nich zařízení vejde.
  • Upevnění na řidítka – držáky mají i rozpětí, na jak široká řidítka je možné je připnout (udává se nejčastěji v průměru řidítek). Rychloupínací připevnění se hodí spíše do města, ostatní typy na rychlejší nebo outdoorovější jízdu.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil