nahoru

Magazín

Férový Black Friday!

06. 11. 2020 Akce

U nás na Black Friday nenarazíte na fiktivní slevy, tak jak je to v Čechách zvykem. Akční nabídku na černý pátek nastavujeme férově, bez uměle navyšovaných cen! Na tento fenomenální den si pro Vás připravujeme každým rokem stovky zlevněných položek od mobilních telefonů, chytrých hodinek, gamepadů, ale i pouzder a krytů na mobil o které můžete zpestřit svoji módní kolekci, nebo tvrzená skla, nabíječky na mobil, držáky do auta a mnoho dalšího…
Ale vrátíme se zpět na začátek jak vlastně Black Friday vznikl dne 27.listopadu? Tento den se zrodil s největší pravděpodobností z nepříznivých událostí v automobilové dopravě. V USA v letech 1961 ve Filadelfii praskali silnice ve švech a to konkrétně den po té, co se slavil tradiční svátek Díkůvzdání.

Zobrazit celý text

VÝROČÍ 13 LET K ZALOŽENÍ E-SHOPU

27. 10. 2020 Magazin

Slavíme 13 let od zrodu našeho fajnového e-shopu a k této příležitosti Vám rozdáváme dopravu zdarma, kterou můžete využít na odběrná místa Zásilkovna.cz. Stačí nakoupit jen za 500 Kč a benefit je Váš!

Tím to nekončí!

Na facebooku F-mobil máme připravenou soutěžní otázku o které už jistě víte. Odpověď naleznete v tomto článku a tři z Vás čeká výhra v hodnotě 1000, 500 a 300 Kč formou Dárkového poukazu

Do třetice všeho dobrého!

A protože si přejeme udělat radost opravdu všem máme pro vás slevu 50% až do 13.11.2020 na fullface tvrzená skla včetně 2.5D, 3D, 5D a také na ochranné fólie pro váš mobilní telefon. VLOŽIT ODKAZ NA LANDING PAGE

 

Dne 24. 10. 2007 byl založen e-shop F-mobil.cz. Tou dobu jsme ani netušili, kam až se naše úsilí dostane v prodeji mobilních telefonů a příslušenství! Vlastně to byl jen takový hokus pokus v období, kdy jsme ještě pracovali pro společnost T-mobile. Ve volném čase jsme začali provozovat e-shop, ač ze začátku šlo spíše jen o nesmělé krůčky.

Trvalo to nakonec ještě dalších 6 let, v roce 2013 jsme se do toho pustili naplno. Nyní se díváte už na 4. verzi našeho e-shopu, tolik jsme jich za těch 13 let existence vystřídali.

Byla to fuška, ale nevzdávali jsme se. Postupně jsme symbolicky otevřeli 13 poboček, z nichž 3 pak zase brzo zavřeli. Ale to je život a k podnikání neúspěchy patří.

Jednou jsme dole, jednou zase nahoře. Tak jako v životě každého z nás je důležité věřit, vytrvat a všechny chmury na cáry roztrhat! I v této druhé vlně omezení díky COVID-19 v to stále věříme a díváme se dopředu. Nepřemýšlíme jak se udržet nad vodou, ale jak Vám zákazníkům zpříjemnit prostředí v nakupování, jak vám ušetřit na dopravě.

Zkrátka děláme to samé co od samého začátku. Tak využijte našich slevových kódů a kupte si v této neradostné době něco pro radost.

10 rad, jak udržet Android v kondici

22. 10. 2020 Mobilní telefony

Instalace a odstranění aplikací

  1. Před instalací jakékoliv aplikace se ujistěte, že je aplikace kompatibilní s Vaším mobilním telefonem, jinak se může stát, že se Vám bude telefon sekat, vypínat, a další jiné chyby.
  2. S každou nainstalovanou aplikací si zabíráte nejen místo na Vaší paměťové kartě či paměti v telefonu, ale také místo operační paměti. S každou aplikací roste zatížení této operační paměti. Operační paměť slouží k bezproblémovému chodu mobilního telefonu, aby se Vám nesekaly přechody mezi menu a aplikací.
  3. Pokud aplikaci již nepoužíváte, doporučujeme aplikaci řádně odstranit včetně všech souborů, které po aplikaci zbyly.
  4. Nespouštějte více aplikací najednou, každou aplikaci řádně ukončete.
  5. Nainstalujte si třeba Android Booster nebo Advance Task killer, případně jinou aplikaci podobného typu. Tyto aplikace monitorují využití paměti, energie a jednoduše můžete „pozabíjet aplikace“, které momentálně nepoužíváte, čímž zmenšíte využití operační paměti a zmenšíte rychlost vybíjení baterie.

(Tento krok doporučujeme pro uživatele, kteří nemají hlubší znalosti a nedokáží si nastavit chod a ukončení aplikací ručně.)

TIP: Pokud si nevíte rady navštivte naši prodejnu.

Zobrazit celý text

Získej jednu bezplatnou výměnu displeje zdarma k novému telefonu Xiaomi Mi 10T a Xiaomi Mi 10T Pro

19. 10. 2020 Akce

Nad rámec spotřebitelských práv garantovaných zákonnou zárukou a v souladu s podmínkami uvedenými na webových stránkách https://www.mi.com/global/service/warranty je všem spotřebitelům na území Česká republika („spotřebitel“) poskytována následující dobrovolná, doplňková a bezplatná komerční záruka. Komerční záruku nabízí společnost Xiaomi Technology Netherlands B.V. se sídlem na adrese Prinses Beatrixlaan 582, The Hague 2595BM, Nizozemsko.

Zobrazit celý text

Paměťové karty Kingston

16. 10. 2020 Magazin

Máte dobrou paměť? S tréninkem mozkových buněk vám bohužel nepomůžeme ale s pamětí v elektronice už ano. Respektive s hardwarovou pamětí pomohou konkrétně paměťové karty Kingston a jako jedni z mála na českém trhu, vám na ně poskytujeme doživotní záruky!

Jaké mají paměťové karty Kingston parametry?
Paměťové karty slouží ke zvětšení vašeho úložiště na mobilním telefonu. Firma Kingston vyrábí microSD s pamětí 16, 32, 64, 128, 256 a 512 GB.

  • 16-32 GB – rozšíří paměť mobilního telefonu, abyste v něm mohli mít všechny potřebné aplikace, hry, screenshoty či fotky. Rozšířená paměť navíc zajišťuje plynulejší chod telefonu,
  • 64-128 GB – je vhodná paměťová karta, pokud jste vášnivý fotograf nebo na mobil natáčíte videa. Díky této velké paměti si budete moci ukládat tisíce fotek a natáčet kvalitní videa.
Zobrazit celý text

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

13

Zkušení specialisté
máme více než 13 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

10

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil

Famózní a fascinující novinky od F-mobil.

Přihlaste se k odběru a jednou za čas vám pošleme fantastické akce, novinky a mnoho dalšího