Heuréka fb

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

Mobilní telefony LG

  • Hledání

Hledání

Na trh s mobilními telefony vstoupila jihokorejská LG relativně pozdě, už za krátkou dobu se ale stala synonymem skvělého poměru ceny a výkonu. Na rozdíl od jiných výrobců totiž LG ve velké míře sází na přístroje pro středně až méně náročné uživatele. To však neznamená, že nedokáže nabídnout špičkové modely.

Mobilní telefony LG mají na kontě několik zajímavých inovací a vlastností. Ať už je to důraz na uhlazený design, zahnutý displej nebo možnost připojit k mobilu další příslušenství – například bezdrátové reproduktory. To vše ve spojení s výhodami operačního systému Android.

Nalezeno 0 produktů:

Zvolenému filtru neodpovídají žádné produkty. Zkuste prosím zvolit jiná kritéria anebo filtr zrušit.

Mobily mají velikosti displejů od 3,5" do 6" palců. Rozdíly najdete také ve výkonu, kdy některé telefony mají silnější procesory nebo kvalitnější fotoaparáty až se 21Mpx. Na telefony můžete v naší nabídce najít pouzdra, ochranné fólie, náhraní díly nebo jiné příslušenství. Máme pro Vás skvělé a levné mobilní telefony značek Samsung, Nokia, Sony, Apple, Aligator, Huawei, Honor, Doogee, Xiaomi a další.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace