nahoru

Pouzdra Druh pouzdra: Sportovní

Sportovní pouzdra na mobilní telefony slouží k ochraně vašeho zařízení během vašeho pohybu. Zároveň jsou však uzpůsobena tak, aby se dal mobilní telefon stále používat. Pouzdra na sport jsou většinou vodě a prachu odolná, některá z nich jsou na ruku, abyste mohli sledovat mapu či svůj výkon i při běhu nebo jízdě na kole.  Kromě telefonu existuje sportovní pouzdro i na smartwatch, další možností je voděodolný batoh. Jaká všechna sportovní pouzdra na telefony existují?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

nebo si vyhledejte model:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Jak vybrat sportovní pouzdro?
Na výběr sportovního pouzdra pro mobily existuje hned několik důležitých kritérií.

  • Velikost – základem je samozřejmě správná velikost pouzdra. Ta se udává v palcích jako úhlopříčka mobilního telefonu. Pokud používáte jako ochranu TPU pouzdro či flip, je třeba zvolit pouzdro alespoň o číslo větší. Pokud má váš smartphone větší okraje, je to třeba zahrnout i do výběru pouzdra. U sportovních pouzder je důležitější než u jiných druhů, aby velikost přesně seděla. Jinak se vám bude mobil při sportu nepříjemně pohybovat a bude vás spíše obtěžovat.
  • Odolnost – je velmi důležitá, protože váš mobil by se při outdoorových aktivitách mohl snadno poškodit. Většina pouzder tak je voděodolná, ať už jsou vyrobeny z neoprénu nebo jiného materiálu. Důležitá je také ochrana proti prachu a dalším nečistotám. Pokud pořizujete i zadní kryt, bude váš mobil lépe chráněn před rozbitím po pádu.
  • Na ruku – pokud chcete sportovní pouzdro pro běh, ideální pro vás bude pouzdro na ruku. To si přichytíte na zápěstí a můžete za běhu pozorovat svůj tep, uběhnutou trať nebo třeba mapu vaší naplánované trasy.
  • Na paži – další alternativou je uchycení na paži. Pohyb tím není omezený a je možné například poslouchat hudbu i z drátových sportovních sluchátek.
  • Kolem pasu – funguje podobně jako ledvinka. Mobil v průhledném pouzdře budete mít u pasu neustále pod kontrolou, snadno se také vyndavá i za běhu.

Jaká jsou sportovní pouzdra?
  • Sportovní pouzdro na mobilní telefon – je popsáno výše. Používá se nejčastěji a spolehlivě ochrání vás mobilní telefon.
  • Sportovní pouzdro na smartwatch – jde o silikonový kryt na displej chytrých hodinek, který je chrání před prasknutím a případnými nečistotami.
  • Voděodolná pouzdra – mají za úkol ochránit telefon před deštěm nebo vodou. Bývá zde prostor i pro peníze a nejnutnější doklady, abyste mohli s pouzdrem jezdit na vodu.
Voděodolný batoh – pokud hledáte bezpečné úložiště pro více elektroniky a další citlivé věci, můžete si pořídit voděodolný batoh. Jeho objem se udává v litrech, který se u těchto pouzder pohybuje kolem 20 l. Jde o ideální řešení pro vodáky.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Pouzdra Druh pouzdra: Sportovní - vyberte si z kategorií

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil