nahoru

Pouzdra Druh pouzdra: Flip typu kniha

Koupili jste si zrovna fungl nový telefon a chcete si pojistit, aby vám vydržel co nejdéle? Zde jste na správném místě! Ve fenomenální nabídce flipových ochranných pouzder na F-mobilu jistě najdete přesně to, co potřebujete. Co je to flipové pouzdro? „Flip“ v angličtině znamená „překlopit“ a možná vám napoví i český výraz knížkové pouzdro. Tento typ pouzdra chrání váš mobilní telefon jak ze zadní strany, tak z přední strany díky druhému zavíracímu dílu. Tím poskytuje ochranu jak zadní straně, tak displeji vašeho telefonu. Flip pouzdra mají často v zavíracím dílu také úložný prostor na karty a jiné doklady, které je dobré mít po ruce, obal vám tedy poslouží nejen jako ochrana telefonu.
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

nebo si vyhledejte model:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Kromě klasických flipových pouzder najdete v naší F-mobil nabídce i LED chytrá zavírací pouzdra, která vám díky propojení s mobilem ukážou čas, notifikace a hovory, aniž byste pouzdro museli otevírat.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Pouzdra Druh pouzdra: Flip typu kniha - vyberte si z kategorií

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil