nahoru

Pouzdra Druh pouzdra: Flip typu kniha

Flipová pouzdra neboli pouzdra typu kniha chrání váš mobilní telefon před poškozením z pádu a jeho displej před prasknutím. Flipová pouzdra jsou ideální kombinací ochrany telefonu a snadného používání. Zavírací pouzdra s mobilem se dají snadno strčit do kapsy s dalšími předměty aniž by byl displej poškrábán. Pouzdra typu kniha také mají úložný prostor, kam se dají dát například doklady a jiné karty, jež je třeba mít po ruce. Podle čeho se vybírá a k čemu slouží flipové pouzdro?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

nebo si vyhledejte model:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Jak vybrat knihové pouzdro?
Flipové pouzdro by se mělo vybírat podle několika základních kritérií.

  • Zavírací pouzdro – většina flipových pouzder má na přední straně magnet, k němuž se připíná přezka. Ta potom slouží k bezpečnému zavření pouzdra, aby se vám omylem neotevřelo. Ne všechna pouzdra typu kniha tuto přezku však mají, pokud ji tedy na obalu chcete, zaměřte se na tento parametr.
  • Stojánek – některá flipová pouzdra mohou fungovat jako stojánek na mobil, díky němuž je možné pohodlně třeba sledovat filmy. Taková pouzdra mají další magnet, který stačí po otevření pouzdra zachytit a máte dobrý stojánek.
  • Správný telefon – u flipových pouzder se většinou neudává velikost pasujícího telefonu ale konkrétní model. Pouzdra typu kniha se vyrábějí na většinu značek telefonů jako iPhone, Huawei nebo Samsung.
  • Úložný prostor – přední strana pouzdra typu kniha může mít v sobě několik kapes, do kterých je možné ukládat doklady, karty nebo třeba vizitky. Nejdůležitější věci tedy můžete mít pořád u sebe a svého telefonu.
  • Design – zavírací pouzdra samozřejmě fungují i jako designový doplněk, vyberte si tedy vyhovující barvu a případné další prvky jako obšití. Existují i flipová pouzdra s průhlednou přední stranou, abyste mohli bez jejich otevření zkontrolovat čas nebo počet kroků.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

14

Zkušení specialisté
máme více než 14 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

10

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil