nahoru

Paměťové karty SanDisk Druh úložiště: micro SD

Paměťové karty SanDisk se používají jako externí úložiště dat pro mobilní telefon, tablet nebo fotoaparát. Paměťové karty SanDisk jsou dostupné v několika různých velikostech microSD a ultra microSD. Velikost jejich úložiště se pohybuje od 16 GB až po poněkud nestandardní velikost 400 GB. Dalším důležitým parametrem je čtecí a zapisovací rychlost, kvůli přehrávání a pouštění dat, ať už jde o fotografie či videa. Na základě jakých parametrů by měly být vybírány paměťovky SanDisk?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Pro jaké zařízení je paměťová karta SanDisk určena?

  •       Ultra microSD karty SanDisk jsou určeny pro mobilní telefony. Ty mají většinou několik různě velkých slotů pro paměťové karty a SIM karty. K takovým kartám se často přikládá čtečka paměťových karet s adaptérem, který je umožňuje dát třeba i do notebooku.
  •       MicroSD karty SanDisk mohou být použity do mobilu, tabletu i fotoaparátu. Dělí se na microSDHC a microSDXC.
Velikost úložiště paměťové karty SanDisk
  •       Do 64 GB – pokud máte mobilní telefon s malým interním úložištěm, vždy se podívejte, jestli podporuje paměťové karty. Na ty totiž lze nahrávat všechny fotky nebo videa, zůstane na telefonu dostatek místa na aplikace. Velká rezerva paměti také zajišťuje lepší chod celého zařízení.
  •       Nad 64 GB – takové paměťové karty SanDisk pojmou desítky tisíc fotografií, videí či celou řadu filmů. Hodí se tak pro nadšené fotografy nebo lidi, kteří chtějí mít ve svém mobilu vše po ruce.
Rychlost microSD karty SanDisk
  •       Rychlost čtení – určuje, jak rychle se budou soubory z paměťové karty SanDisk přehrávat nebo z něj kopírovat. U kvalitních dosahuje až 100 MB/s, přímo z karty se tak dá sledovat i 4K film.
  •       Rychlost zápisu – se odvíjí od velikosti paměťové karty SanDisk a ukazuje, jak rychle se data na kartu přehrávají. Menší karty 16-32 GB mají rychlost zápisu 20-30 MB/s, ty větší ho mají logicky větší, ten může dosahovat až 80 MB/s.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil