nahoru

Paměťové karty Samsung Druh úložiště: micro SDXC

Paměťové karty Samsung slouží ke zvětšení úložiště ve vašem mobilním telefonu, tabletu, dronu pro 4K videa nebo fotoaparátu. MicroSD karty Samsung se prodávají s menší pamětí od 16 GB přes solidních 128 GB až po obrovské úložiště 512 GB. Paměťová karta Samsung je kompatibilní s většinou zařízení. Důležitým parametrem je také rychlost čtení dat, další je zapisovací rychlost na kartu. Paměťovky Samsung u nás navíc mají dlouhou záruku. Podle jakých kritérií vybírat paměťové karty Samsung?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Velikost úložiště SD karty Samsung
Paměťové karty Samsung mají několik možností velikosti úložiště.

  • 16-64 GB – je vhodným rozšířením paměti telefonu, pokud vám interní úložiště již nestačí. Na kartu se vejdou tisíce fotek nebo krátká videa. Díky tomu bude v telefonu dostatek volné paměti na aplikace či hry a celý chod zařízení bude plynulejší.
  • 128-512 GB – jsou velkokapacitní paměťové karty Samsung, na něž si můžete ukládat například filmy nebo jiné velké soubory. Hodí se i pro vášnivé fotografy, fotek se do paměti vejde takřka neomezené množství.
Jak je to se čtením dat?
Abyste data z microSD paměťové karty Samsung mohli přenášet i do notebooku, je třeba mít k dispozici čtečku paměťových karet. Ta optimalizuje rozměry pro vložení do notebooku nebo některých fotoaparátů. Díky ní se data přenesou mnohem rychleji než bezkontaktně či pomocí kabelu. Paměťové karty Samsung mají u nás adaptér již jako součást balení.
Rychlost paměťové karty Samsung
Paměťové karty Samsung mají rychlostní třídy. Mezi ně patří Class 10, UHS-I/U1, UHS-I/U3
  • Rychlost čtení – se u microSD karet Samsung pohybuje mezi solidními 80-100 MB/s. D9ky tomu lze na nich sledovat 4K videa nebo provádět jiné náročné funkce.
  •  Rychlost zápisu – se odvíjí od velikosti úložiště paměťové karty. Zatímco u 16 GB dosahuje až 20 MB/s, u 512 GB dosahuje zapisovací rychlost až 90 MB/s.
  • Záruka – U řady Edu je záruka 5 let, u řady Evo potom dokonce 10 let.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil