nahoru

Myši Připojení: Drátové

Drátové myši jsou takřka nezbytnou součástí stolních počítačů a oblíbeným komponentem u notebooků. Myši s drátovým připojením se nemusí dobíjet, mají rychlou reakční odezvu, může jít o kancelářské myši i herní myši. Myši s kabelem se také liší podle snímače, v takové případě nejčastěji jde o optickou nebo laserovou myš. Drátové myši jsou také levné a nemusí řešit vypadávání signálu. Musí taky sedět správně do dlaně, je třeba najít správnou velikost. Podle čeho se vybírá ta správná drátová myš?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Jaké existují typy drátové myši?

  • Kancelářské myšise dají ještě dále rozdělit. Běžné kancelářské myši se používají k ovládání počítače a stojí několik set korun. Druhou možností je pořídit si ergonomicky upravenou myš, která tolik nenamáhá ruku a klouby při jejím držení. Je určena pro kancelářskou práci lidí, kteří by kvůli častému držení myši mohli mít problémy s karpálními tunely a šlachami.
  • Herní myši – drátové myši se ke hraní hodí. Mají rychlou odezvu, dá se tak s nimi vše ovládat opravdu rychle. Zároveň je není třeba dobíjet, což je u hodně podsvícených a energeticky náročných herních myší velká výhoda. Kromě klasických mají i několik multifunkčních dalších tlačítek uzpůsobených pro lepší a kvalitnější hru. Důležitá je také hmotnost, kterou je případně možné upravovat pomocí závaží.
Velikost drátové myši
I u počítačových myší existuje několik velikostí, aby se vám komponent vešel přesně do dlaně. Velikost drátových myší je označována stejně jako u oblečení (S, M, L, XL…). Velikost S pro menší ruku počítá s délkou kolem 17 cm od konce prostředníčku po hřbet dlaně. XL už následně pracuje s délkou přes 20 cm.
Další zajímavé funkce drátové myši
  • Existuje i celá řada drátových myší pro leváky. Pokud tedy jste levák, vyberte si tu správnou, ať se všechno nemusíte učit naopak.
  •  Myši se liší také snímáním pohybu. Jednou z možností je optická myš s LED diodami, které svítí. Přesnější a rychlejší metodou snímání je laserová myš.
  • DPI je hodnota udávající, jak malé pohyby myš dokáže registrovat. Čím je vyšší, tím miniaturnější pohyby můžete na obrazovce myší provádět. U některých se může citlivost nastavovat tlačítkem na myši.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Myši Připojení: Drátové - vyberte si z kategorií

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil