nahoru

Telefony s 4G LTE Redmi

Připojení k internetu je dnes nutností. Proto skoro všichni mají mobilní telefony s 4G LTE připojením. To jim umožňuje sledovat dění v aktuálním čase na mobilu, stahovat hudební, herní a další aplikace nebo sledovat videa. Mobilní telefony s 4G LTE vyrábějí různé značky, takže, ať už máte v oblibě Samsung nebo Huawei, určitě si vyberete. 4G LTE telefon může být tlačítkový, naprostá většina je však dotyková. Podle jakých všech kritérií vybírat mobilní telefon s 4G LTE připojením?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Bohužel, podle vybraných filtrů jsme žádné zboží nenašli.

Filtry můžete upravit nebo úplně zrušit

Případně nám napište na fajnsmekri@f-mobil.cz nebo zavolejte na 731 000 147.
Rádi s výběrem pomůžeme.

Jaký typ 4G LTE telefonu?
Může to znít překvapivě, ale 4G síť dnes používají i tlačítkové telefony. Pokud se vám ovládají lépe než dotykové, jistě jejich možnost připojení k vysokorychlostnímu internetu oceníte.

  • Tlačítkové telefony s 4G LTE nemůže samozřejmě využít všechny funkce rychlého připojení. Ve většině typů je však už nainstalován internetový prohlížeč, případně Facebook client nebo Google Maps. Taktéž si do tlačítkového telefonu lze stáhnout vlastní hudbu nebo ji poslouchat přes rádio.
  • Dotykové telefony s 4G LTE jsou dnes takřka samozřejmostí. Uživatelé je používají jako malý počítač, je možné do nich stáhnout obrovské množství aplikací, hrát náročné hry nebo třeba editovat videa.    
Další parametry pro výběr mobilního telefonu
Při výběru mobilního telefonu je samozřejmě nutné pamatovat na více parametrů. Pojďme si připomenout ty nejzásadnější.
  • Operační paměť (RAM) – zásadně ovlivňuje rychlost telefonu a kvalitu pouštěných videí nebo her. Začíná na 1 GB, telefony s více než 4GB RAM už patří mezi velmi výkonné.
  • Velikost úložiště – určuje, jakou paměťovou kapacitu  váš telefon má. Dnes běžně začíná na 16 GB a telefony s největším úložištěm mají až 512 GB.
  • Rozlišení fotoaparátu – mobilní telefony se dnes běžně používají jako malé fotoaparáty a kamery. Dobré rozlišení začíná okolo 6 Mpx, nad 12 Mpx už je fotoaparát opravdu kvalitní.
Velikost displeje – u dotykových telefonů se pohybuje kolem 4,5-5,5″, mobily s     velikostí displeje přes 6″ jsou vhodné například pro sledování videí, zároveň však je těžko dáváte do kapsy. Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

15

Zkušení specialisté
máme více než 15 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

8

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil